Hry Zdarma

Barbie oblečená ako princezná Popoluška

Hry Barbie

Barbie oblečená ako princezná Popoluška

Barbie oblečená ako princezná Popoluška Hodnotenie: 6/10

Barbie oblečená ako princezná Popoluška Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto hre budete musieť vybrať tie najlepšie šaty pre princeznú strany na hrade. Barbie je oblečená ako princezná Popoluška. Ak chcete kostým budete musieť ísť po kliknutí na oblečenie, vlasy a doplnky, aby to vyzeralo na zápästí. Kliknite na tlačidlo znova, aby to zmizne a zvoliť iný. Musíte urobiť pekný súbor šaty pre princeznú. To bude najkrajšie a elegantné večerné. Kráľovská rodina. Znak, ktorý príde vhod pre bábiku Barbie.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 75822 krát on-line. Poradie 178 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 6814 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 75822 krát
Barbie oblečená ako princezná Popoluška

Jeden z najobľúbenejších princeznej pre dievčatá je Popoluška. Príbeh o dievčati, ktorá je osamotené. Jej nevlastná matka a sestry ju liečiť zle, ako so sluhom. Raz v noci víla sa objaví na neho a dá mu oblek ísť na párty do kráľovského paláca. Ten večer na plese s názvom princa, ktorý spadá na ňu. Ona utečie a zabudnúť na topánku. Princ domu k domu vyhľadávanie nájsť majiteľa stratené topánky. Konečne som našiel to, vydať a žiť šťastne až do smrti. Mať plnú skriňu šiat, topánok a parochne, aby perfektný Barbie Popoluška na party dnes večer. Urobte si kostým, ktorý sa podobá originálu. Keď budete hotoví, môžete začať znova.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Barbie oblečená ako princezná Popoluška pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Barbie flash hra s názvom Barbie oblečená ako princezná Popoluška. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Barbie oblečená ako princezná Popoluška , a to sa týka Barbie. Naša nová hra Barbie oblečená ako princezná Popoluška je jedna z najlepších hier Barbie nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Barbie oblečená ako princezná Popoluška, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Barbie oblečená ako princezná Popoluška
SPÄŤ

Barbie Najhranejšie hry

Make-up s Barbie Hrať ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasov
Odohrané
254092
krát

Barbie potrebuje obrázok zviesť fotoaparát! Ak chcete začať hrať s ním, choďte do toho a naučiť sa a precvičiť s ním. Vyberte si svoju obľúbenú farbu na tvár, vlasy, oči, pery a všetko príslušenstvo, aby sa Barbie krajšie. Majú kompletnú sadu make-upu ísť vidieť, že farebný a tón pleti, ktorá vám vyhovuje najlepšie. Potom sme sa ísť do salónu, s účesom a farbou. Potom si môžete vybrať farbu o ...

Barbie rébus úroveň 2 Hrať ►

Barbie rébus úroveň 2

6
6 z 10 - 18192 hlasov
Odohrané
137493
krát

Rekonštrukcia obrazu z niekoľkých bábik Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovne obtiažnosti z čoho vyberať. Na prvom stupni sú radené kúsky a so zdravým rozumom poštou. Na úrovni dva a tri, budete musieť otočiť kúsky, aby sa zmestili správne so sebou. Cieľom je, aby obraz je kompletný. Presun časti snímok, ktoré majú byť umiestnené na správnom mieste. Tri bábiky Barbie sú na vás čaká na dokončenie vidieť celú s ...

Upratovanie deň v dome Barbie Hrať ►

Upratovanie deň v dome Barbie

4
4 z 10 - 19128 hlasov
Odohrané
136837
krát

Barbie party sa včera v noci doma a ľudia opustili miestnosť neporiadok a Barbie má čisté teraz. Pomáhame našim priateľom zhromaždiť. K tomu je clivk objet, že chcete ísť s myšou a presuniete ho pohyb myši.