Hry Zdarma

Barbie: Chytrý

Hry Barbie

Barbie: Chytrý

Barbie: Chytrý Hodnotenie: 6/10

Barbie: Chytrý Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Pomocou myši, musíte sa obliekať Barbie na dôležitú udalosť: Svadba, visí von s priateľmi, ísť do práce, ísť na vysokú školu, alebo čo, ale budete musieť dať náš priateľ veľmi pekná. Aby sa obliekli do modelu, bude súčasťou vybrať pomocou myši a vziať ju na telo Barbie je na ľavej strane. Môžete zmeniť účes a farbu vlasov. Majú všetky druhy oblečenia pre ňu. Vo vašom šatníku nohavice, sukne, šaty, blúzky, košele a bundy. Máte tiež obuv a módne doplnky.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 17037 krát on-line. Poradie 1260 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 862 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 17037 krát
Barbie: Chytrý

Barbie hra, v ktorej budete musieť obliekať bábiku s štýlové oblečenie, ktoré máte k dispozícii vo vašom šatníku. Existuje veľa oblečenia, ktoré môžete použiť, aby kompletné oblečenie, ktoré je veľmi moderný a elegantný. Zápästie musí byť veľmi krásna a mať vašu pomoc. Majú obleky, šaty, sukne, nohavice, blúzky a tričká pre ňu. Tam sú tiež topánky, kabelky a ďalšie módne doplnky, ako sú šperky klenotník. Viac moderné a elegantné skriňa klasickej hry verzie.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Barbie: Chytrý pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Barbie flash hra s názvom Barbie: Chytrý. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Barbie: Chytrý , a to sa týka Barbie. Naša nová hra Barbie: Chytrý je jedna z najlepších hier Barbie nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Barbie: Chytrý, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Barbie: Chytrý
SPÄŤ

Barbie Najhranejšie hry

Make-up s Barbie Hrať ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasov
Odohrané
254092
krát

Barbie potrebuje obrázok zviesť fotoaparát! Ak chcete začať hrať s ním, choďte do toho a naučiť sa a precvičiť s ním. Vyberte si svoju obľúbenú farbu na tvár, vlasy, oči, pery a všetko príslušenstvo, aby sa Barbie krajšie. Majú kompletnú sadu make-upu ísť vidieť, že farebný a tón pleti, ktorá vám vyhovuje najlepšie. Potom sme sa ísť do salónu, s účesom a farbou. Potom si môžete vybrať farbu o ...

Barbie rébus úroveň 2 Hrať ►

Barbie rébus úroveň 2

6
6 z 10 - 18192 hlasov
Odohrané
137493
krát

Rekonštrukcia obrazu z niekoľkých bábik Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovne obtiažnosti z čoho vyberať. Na prvom stupni sú radené kúsky a so zdravým rozumom poštou. Na úrovni dva a tri, budete musieť otočiť kúsky, aby sa zmestili správne so sebou. Cieľom je, aby obraz je kompletný. Presun časti snímok, ktoré majú byť umiestnené na správnom mieste. Tri bábiky Barbie sú na vás čaká na dokončenie vidieť celú s ...

Upratovanie deň v dome Barbie Hrať ►

Upratovanie deň v dome Barbie

4
4 z 10 - 19128 hlasov
Odohrané
136837
krát

Barbie party sa včera v noci doma a ľudia opustili miestnosť neporiadok a Barbie má čisté teraz. Pomáhame našim priateľom zhromaždiť. K tomu je clivk objet, že chcete ísť s myšou a presuniete ho pohyb myši.