Hry Zdarma

Barbie, dospelá žena

Hry Barbie

Barbie, dospelá žena

Barbie, dospelá žena Hodnotenie: 5/10

Barbie, dospelá žena Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto hre obliekanie Barbie sa môžete nájsť typ spôsobom, ktorý je v súčasnej dobe a tiež má narážky na vintage módy. Jeho odevy sú kombináciou sviežosti, mladistvý štýl a eleganciu, ktorá je jedinečná Barbie dievča robiť. Môžete si musíte vybrať a kombinovať jednotlivé položky odevu vytvoriť úplne unikátny súbor podľa vašich predstáv. Môžete tiež zmeniť typ a farbu srsti majú rovnaký štýl ako oblečenie. Príslušenstvo, ako sú kabelky, topánky a náušnice sú veľmi dôležité pri výbere oblečenia, takže by ste sa mali pozrieť tie malé detaily.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 21008 krát on-line. Poradie 982 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 1378 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 21008 krát
Barbie, dospelá žena

Šaty do hry cieľom je obliekať bábiku s rôznymi štýlmi a oblečenie. U týchto hier sa deti môžu zodpovedať oblečenie, ako sa im páči, a rozvíjať ich kreativitu. Hlavným hrdinom tejto hry je Barbie, ktorá by mala šaty s rôznymi oblečenie a rôznych predmetov. Musíte pretiahnite oblečenie na tele šaty na figurínu, to je veľmi jednoduchý a rýchly spôsob, ako vytvoriť svoj ​​vlastný módne oblečenie.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Barbie, dospelá žena pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Barbie flash hra s názvom Barbie, dospelá žena. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Barbie, dospelá žena , a to sa týka Barbie. Naša nová hra Barbie, dospelá žena je jedna z najlepších hier Barbie nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Barbie, dospelá žena, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Barbie, dospelá žena
SPÄŤ

Barbie Najhranejšie hry

Make-up s Barbie Hrať ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasov
Odohrané
254090
krát

Barbie potrebuje obrázok zviesť fotoaparát! Ak chcete začať hrať s ním, choďte do toho a naučiť sa a precvičiť s ním. Vyberte si svoju obľúbenú farbu na tvár, vlasy, oči, pery a všetko príslušenstvo, aby sa Barbie krajšie. Majú kompletnú sadu make-upu ísť vidieť, že farebný a tón pleti, ktorá vám vyhovuje najlepšie. Potom sme sa ísť do salónu, s účesom a farbou. Potom si môžete vybrať farbu o ...

Barbie rébus úroveň 2 Hrať ►

Barbie rébus úroveň 2

6
6 z 10 - 18192 hlasov
Odohrané
137491
krát

Rekonštrukcia obrazu z niekoľkých bábik Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovne obtiažnosti z čoho vyberať. Na prvom stupni sú radené kúsky a so zdravým rozumom poštou. Na úrovni dva a tri, budete musieť otočiť kúsky, aby sa zmestili správne so sebou. Cieľom je, aby obraz je kompletný. Presun časti snímok, ktoré majú byť umiestnené na správnom mieste. Tri bábiky Barbie sú na vás čaká na dokončenie vidieť celú s ...

Upratovanie deň v dome Barbie Hrať ►

Upratovanie deň v dome Barbie

4
4 z 10 - 19128 hlasov
Odohrané
136835
krát

Barbie party sa včera v noci doma a ľudia opustili miestnosť neporiadok a Barbie má čisté teraz. Pomáhame našim priateľom zhromaždiť. K tomu je clivk objet, že chcete ísť s myšou a presuniete ho pohyb myši.