Hry Zdarma

Barbie: večerné šaty

Hry Barbie

Barbie: večerné šaty

Barbie: večerné šaty Hodnotenie: 6/10

Barbie: večerné šaty Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto hre je obrázok Barbie so všetkým jej šatníku šaty, môžete si vybrať pre ňu na gala večer s nádherným šaty a účes. Pohybom myši budete musieť obliekať Barbie, aby to žiarivé. Už bábika na pravej a ľavej strane sú všetci oblečení v noci, všetky šaty sú dlhé zvyknutí na veľkú udalosť, veľmi štýlové a veľmi jemných farbách. Máte tiež parochne s rôznymi účesmi a šperky dokončiť oblečenie.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 27787 krát on-line. Poradie 692 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 1818 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 27787 krát
Barbie: večerné šaty

Hra pre dievčatá, kde máte obliecť bábiky Barbie v štýlovom spôsobom s večerné šaty. Pripravte si niekoľko oblečenie na výber v rôznych farbách, takže v kombinácii s rôznymi parochne. Musíte urobiť protagonista hry je najkrajšie dievča na večierku. Snažím sa vyberať a kombinovať všetky prvky, ako je účes, farba vlasov, šperky a oblečenie. Všetky kostýmy sú dlhé, dlhé sukne s dlhým letom. Sú veľmi pekné obleky, ktoré sedia dobre s postavou bábiky. Iste, môžete vytvoriť vlastnú tvorbu. Môžete hrať a opakovať toľkokrát, koľkokrát budete chcieť.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Barbie: večerné šaty pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Barbie flash hra s názvom Barbie: večerné šaty. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Barbie: večerné šaty , a to sa týka Barbie. Naša nová hra Barbie: večerné šaty je jedna z najlepších hier Barbie nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Barbie: večerné šaty, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Barbie: večerné šaty
SPÄŤ

Barbie Najhranejšie hry

Make-up s Barbie Hrať ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasov
Odohrané
254092
krát

Barbie potrebuje obrázok zviesť fotoaparát! Ak chcete začať hrať s ním, choďte do toho a naučiť sa a precvičiť s ním. Vyberte si svoju obľúbenú farbu na tvár, vlasy, oči, pery a všetko príslušenstvo, aby sa Barbie krajšie. Majú kompletnú sadu make-upu ísť vidieť, že farebný a tón pleti, ktorá vám vyhovuje najlepšie. Potom sme sa ísť do salónu, s účesom a farbou. Potom si môžete vybrať farbu o ...

Barbie rébus úroveň 2 Hrať ►

Barbie rébus úroveň 2

6
6 z 10 - 18192 hlasov
Odohrané
137493
krát

Rekonštrukcia obrazu z niekoľkých bábik Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovne obtiažnosti z čoho vyberať. Na prvom stupni sú radené kúsky a so zdravým rozumom poštou. Na úrovni dva a tri, budete musieť otočiť kúsky, aby sa zmestili správne so sebou. Cieľom je, aby obraz je kompletný. Presun časti snímok, ktoré majú byť umiestnené na správnom mieste. Tri bábiky Barbie sú na vás čaká na dokončenie vidieť celú s ...

Upratovanie deň v dome Barbie Hrať ►

Upratovanie deň v dome Barbie

4
4 z 10 - 19128 hlasov
Odohrané
136837
krát

Barbie party sa včera v noci doma a ľudia opustili miestnosť neporiadok a Barbie má čisté teraz. Pomáhame našim priateľom zhromaždiť. K tomu je clivk objet, že chcete ísť s myšou a presuniete ho pohyb myši.