Hry Zdarma

Barbie: jar

Hry Barbie

Barbie: jar

Barbie: jar Hodnotenie: 4/10

Barbie: jar Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Je jar, a v prvých pekných dní Barbie chcete obliekanie s čerstvejší oblečenie a živšími farbami. Takže je potrebné, aby vám pomôžu rozhodnúť o oblečenie na prechádzku do parku, visí von s priateľmi a baviť sa. Majú celý rad rôznych oblečenie šaty Barbie na jar. Môžete tiež doplnky, ktoré sa vám páčia, ako sú tašky, okuliare, klobúky, a vybrať si medzi rôznymi obuvi máte vo svojej zbierke. Barbie je ideálny pre všetky plánu byť prítomní na jar vďaka vašej dobrej chuti.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 15172 krát on-line. Poradie 1428 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 4.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnotenie na základe 660 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 15172 krát
Barbie: jar

Bábiky Barbie sa vyznačujú veľkou zbierku oblečenia a doplnkov v poslednej módy. V tomto prípade sú šaty sú typické jari, v období, keď počasie je stále teplejšie, až do leta. Na jar dni sú stále dlhšie a farby jasnejšie vďaka kvety, ktoré sa objavujú v parkoch a oblastiach. Jarné Barbie oblečenie tiež prispôsobuje ročných období, a stáva pohodlnejšie a radostné pre pekného počasia.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Barbie: jar pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Barbie flash hra s názvom Barbie: jar. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Barbie: jar , a to sa týka Barbie. Naša nová hra Barbie: jar je jedna z najlepších hier Barbie nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Barbie: jar, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Barbie: jar
SPÄŤ

Barbie Najhranejšie hry

Make-up s Barbie Hrať ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasov
Odohrané
254071
krát

Barbie potrebuje obrázok zviesť fotoaparát! Ak chcete začať hrať s ním, choďte do toho a naučiť sa a precvičiť s ním. Vyberte si svoju obľúbenú farbu na tvár, vlasy, oči, pery a všetko príslušenstvo, aby sa Barbie krajšie. Majú kompletnú sadu make-upu ísť vidieť, že farebný a tón pleti, ktorá vám vyhovuje najlepšie. Potom sme sa ísť do salónu, s účesom a farbou. Potom si môžete vybrať farbu o ...

Barbie rébus úroveň 2 Hrať ►

Barbie rébus úroveň 2

6
6 z 10 - 18192 hlasov
Odohrané
137471
krát

Rekonštrukcia obrazu z niekoľkých bábik Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovne obtiažnosti z čoho vyberať. Na prvom stupni sú radené kúsky a so zdravým rozumom poštou. Na úrovni dva a tri, budete musieť otočiť kúsky, aby sa zmestili správne so sebou. Cieľom je, aby obraz je kompletný. Presun časti snímok, ktoré majú byť umiestnené na správnom mieste. Tri bábiky Barbie sú na vás čaká na dokončenie vidieť celú s ...

Upratovanie deň v dome Barbie Hrať ►

Upratovanie deň v dome Barbie

4
4 z 10 - 19128 hlasov
Odohrané
136810
krát

Barbie party sa včera v noci doma a ľudia opustili miestnosť neporiadok a Barbie má čisté teraz. Pomáhame našim priateľom zhromaždiť. K tomu je clivk objet, že chcete ísť s myšou a presuniete ho pohyb myši.