Hry Zdarma

Barbie na jeseň

Hry Barbie

Barbie na jeseň

Barbie na jeseň Hodnotenie: 4/10

Barbie na jeseň Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Keď sa počasie začína byť chladnejšie, je na čase zmeniť svoje šaty a šaty v oblečení, ktoré prístrešie trochu viac. V tejto hre musíte zdobiť Barbie na jeseň, s dlhými nohavicami, dlhé rukávy oblečenie a topánky pre ochranu proti dažďovej vode. Farby v tejto sezóne sú nudnejšie a menej jasné, pretože jeseň je obdobie, kedy hnedej a oranžovej farby prevláda. Môžete si tiež vybrať zo širokej škály doplnkov a rôznych účesov pre Barbie je vždy v poslednej módy.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 14654 krát on-line. Poradie 1478 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 4.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnotenie na základe 626 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 14654 krát
Barbie na jeseň

Jeseň je obdobie, ktoré slúžia ako prechod medzi letom a zimou. Počas tejto doby sa listy niektorých stromov padajú, a všetko, čo sa stane trochu chladnejšie a vypnutie. Barbie potrebuje dostať teplejšie ísť von počas jesene oblečenie, a preto má vašu pomoc a vaše dobrý vkus v oblečení. Ako sa o obliekaní ako Barbie tento rok na jeseň? Takže chytiť nejaké nápady z tejto hry obliekanie Barbie na jeseň.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Barbie na jeseň pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Barbie flash hra s názvom Barbie na jeseň. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Barbie na jeseň , a to sa týka Barbie. Naša nová hra Barbie na jeseň je jedna z najlepších hier Barbie nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Barbie na jeseň, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Barbie na jeseň
SPÄŤ

Barbie Najhranejšie hry

Make-up s Barbie Hrať ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasov
Odohrané
254090
krát

Barbie potrebuje obrázok zviesť fotoaparát! Ak chcete začať hrať s ním, choďte do toho a naučiť sa a precvičiť s ním. Vyberte si svoju obľúbenú farbu na tvár, vlasy, oči, pery a všetko príslušenstvo, aby sa Barbie krajšie. Majú kompletnú sadu make-upu ísť vidieť, že farebný a tón pleti, ktorá vám vyhovuje najlepšie. Potom sme sa ísť do salónu, s účesom a farbou. Potom si môžete vybrať farbu o ...

Barbie rébus úroveň 2 Hrať ►

Barbie rébus úroveň 2

6
6 z 10 - 18192 hlasov
Odohrané
137491
krát

Rekonštrukcia obrazu z niekoľkých bábik Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovne obtiažnosti z čoho vyberať. Na prvom stupni sú radené kúsky a so zdravým rozumom poštou. Na úrovni dva a tri, budete musieť otočiť kúsky, aby sa zmestili správne so sebou. Cieľom je, aby obraz je kompletný. Presun časti snímok, ktoré majú byť umiestnené na správnom mieste. Tri bábiky Barbie sú na vás čaká na dokončenie vidieť celú s ...

Upratovanie deň v dome Barbie Hrať ►

Upratovanie deň v dome Barbie

4
4 z 10 - 19128 hlasov
Odohrané
136835
krát

Barbie party sa včera v noci doma a ľudia opustili miestnosť neporiadok a Barbie má čisté teraz. Pomáhame našim priateľom zhromaždiť. K tomu je clivk objet, že chcete ísť s myšou a presuniete ho pohyb myši.