Hry Zdarma

Barbie v klzisko

Hry Barbie

Barbie v klzisko

Barbie v klzisko Hodnotenie: 4/10

Barbie v klzisko Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Zábavné puzzle princeznej Barbie so svojím milovaným Ken korčuľovanie na klzisko. Kým korčuľovanie, robia krásne piruety a tanec za zvuku hudby. Na tejto fotografii môžeme vidieť dve sestry Barbie vychutnať krasokorčuľovanie výstava. Štadión je plný bielych mrakov a v pozadí nájdeme zámok Barbie a Ken. Ich tri dcéry namontovaný na troch okrídlených koní, ktoré sa na ne pozerať z neba. Tam je smiešny biely ľadový medveď korčuľovanie s nimi. Ak máte radi túto krásnu krajinu, aby túto hádanku Barbie krasokorčuliarka.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 35553 krát on-line. Poradie 525 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 4.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnotenie na základe 2490 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 35553 krát
Barbie v klzisko

Barbie je najobľúbenejší bábika na trhu. V tejto peknej puzzle Barbie, môžeme vidieť na princeznú s Kenom na klzisko a nadýchané obláčiky. Krajina je krásna, v pozadí je zámok, tri okrídlené kone a fialovej západ slnka. Barbie a Ken sú stále spolu, tak v tejto hre si môžete vychutnať svoju lásku a kúzlo. Barbie má na sebe ružové šaty a bielu korunu. Ken je oblečený v sivej košeli, čierne nohavice a čierne farbe srsti. Ak máte radi lásku medzi týmito dvoma bábiky, baviť hrať túto puzzle Barbie.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Barbie v klzisko pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Barbie flash hra s názvom Barbie v klzisko. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Barbie v klzisko , a to sa týka Barbie. Naša nová hra Barbie v klzisko je jedna z najlepších hier Barbie nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Barbie v klzisko, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Barbie v klzisko
SPÄŤ

Barbie Najhranejšie hry

Make-up s Barbie Hrať ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasov
Odohrané
254092
krát

Barbie potrebuje obrázok zviesť fotoaparát! Ak chcete začať hrať s ním, choďte do toho a naučiť sa a precvičiť s ním. Vyberte si svoju obľúbenú farbu na tvár, vlasy, oči, pery a všetko príslušenstvo, aby sa Barbie krajšie. Majú kompletnú sadu make-upu ísť vidieť, že farebný a tón pleti, ktorá vám vyhovuje najlepšie. Potom sme sa ísť do salónu, s účesom a farbou. Potom si môžete vybrať farbu o ...

Barbie rébus úroveň 2 Hrať ►

Barbie rébus úroveň 2

6
6 z 10 - 18192 hlasov
Odohrané
137493
krát

Rekonštrukcia obrazu z niekoľkých bábik Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovne obtiažnosti z čoho vyberať. Na prvom stupni sú radené kúsky a so zdravým rozumom poštou. Na úrovni dva a tri, budete musieť otočiť kúsky, aby sa zmestili správne so sebou. Cieľom je, aby obraz je kompletný. Presun časti snímok, ktoré majú byť umiestnené na správnom mieste. Tri bábiky Barbie sú na vás čaká na dokončenie vidieť celú s ...

Upratovanie deň v dome Barbie Hrať ►

Upratovanie deň v dome Barbie

4
4 z 10 - 19128 hlasov
Odohrané
136837
krát

Barbie party sa včera v noci doma a ľudia opustili miestnosť neporiadok a Barbie má čisté teraz. Pomáhame našim priateľom zhromaždiť. K tomu je clivk objet, že chcete ísť s myšou a presuniete ho pohyb myši.