Hry Zdarma

Barbie, moderné dievča

Hry Barbie

Barbie, moderné dievča

Barbie, moderné dievča Hodnotenie: 4/10

Barbie, moderné dievča Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto online hre si môžete prezrieť Barbie obliekanie s najmodernejšími a súčasných odevov. Ak chcete obliekať Barbie v štýle si vybrať nohavice alebo sukne, mikiny a moderný dizajn, ktorý sa hodí skvele. Ďakujem vám, že Barbie je najobľúbenejší dievča v jej skupine priateľov. Ako môžete vidieť, že má veľkú zbierku oblečenia, ale tiež má mnoho doplnkov a príslušenstva, pridať do svojho štýlu. A vy, máte radi, aby sa obliekli do módy, ako je ona? Vďaka tejto hre sa môžete dozvedieť viac o súčasnej móde mládeže pre vás, aby sa stal odborníkom na túto tému.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 21153 krát on-line. Poradie 996 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 4.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnotenie na základe 1548 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 21153 krát
Barbie, moderné dievča

Bábika Mattel Barbie je späť v móde vďaka tejto Oblékací hra. Populárna bábika z 60. rokov prúdu sa zobrazí s novým štýlom a novú radu odevov, ktoré sú veľmi populárne medzi mladými dievčatami dnes. Barbie je moderné dievča, a ukazuje sa svojimi odvážnymi a ležérne oblečenie. Musíte mať dobrý úsudok a vybrať si oblečenie, ktoré vám vyhovuje, že majú dobrý štýl pre každého plánu, ktoré môžu vzniknúť s jej skupinou priateľov.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Barbie, moderné dievča pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Barbie flash hra s názvom Barbie, moderné dievča. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Barbie, moderné dievča , a to sa týka Barbie. Naša nová hra Barbie, moderné dievča je jedna z najlepších hier Barbie nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Barbie, moderné dievča, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Barbie, moderné dievča
SPÄŤ

Barbie Najhranejšie hry

Make-up s Barbie Hrať ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasov
Odohrané
254071
krát

Barbie potrebuje obrázok zviesť fotoaparát! Ak chcete začať hrať s ním, choďte do toho a naučiť sa a precvičiť s ním. Vyberte si svoju obľúbenú farbu na tvár, vlasy, oči, pery a všetko príslušenstvo, aby sa Barbie krajšie. Majú kompletnú sadu make-upu ísť vidieť, že farebný a tón pleti, ktorá vám vyhovuje najlepšie. Potom sme sa ísť do salónu, s účesom a farbou. Potom si môžete vybrať farbu o ...

Barbie rébus úroveň 2 Hrať ►

Barbie rébus úroveň 2

6
6 z 10 - 18192 hlasov
Odohrané
137471
krát

Rekonštrukcia obrazu z niekoľkých bábik Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovne obtiažnosti z čoho vyberať. Na prvom stupni sú radené kúsky a so zdravým rozumom poštou. Na úrovni dva a tri, budete musieť otočiť kúsky, aby sa zmestili správne so sebou. Cieľom je, aby obraz je kompletný. Presun časti snímok, ktoré majú byť umiestnené na správnom mieste. Tri bábiky Barbie sú na vás čaká na dokončenie vidieť celú s ...

Upratovanie deň v dome Barbie Hrať ►

Upratovanie deň v dome Barbie

4
4 z 10 - 19128 hlasov
Odohrané
136810
krát

Barbie party sa včera v noci doma a ľudia opustili miestnosť neporiadok a Barbie má čisté teraz. Pomáhame našim priateľom zhromaždiť. K tomu je clivk objet, že chcete ísť s myšou a presuniete ho pohyb myši.