Hry Zdarma

Barbie prechádzky v lete

Hry Barbie

Barbie prechádzky v lete

Barbie prechádzky v lete Hodnotenie: 5/10

Barbie prechádzky v lete Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Barbie má plány v týchto dňoch v lete, a musí byť oblečený primerane. Chcete sa obliekať Barbie v lete? No tam je vaša šanca. K tomu si môžete vybrať z mnohých oblečenie. Ako vidíte, sú čerstvé a krásne farby, ideálne pre letné oblečenie. Vyberte si oblečenie sa vám páči, a pretiahnite ju na tele Barbie, aby sa obliekli do oblečenia podľa vášho výberu. Môžete si tiež vybrať niekoľko doplnkov, ako sú slnečné okuliare, alebo rôzne kabelky, ktoré sa zhodujú s vašou topánky a zvyšok jeho oblečenie. Bavte sa a zároveň ukázať svoju dobrú chuť módy.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 18312 krát on-line. Poradie 1160 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 1234 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 18312 krát
Barbie prechádzky v lete

Bábika Barbie je oblečená na leto s niektorými oblečenie svojej rozsiahlej zbierky. Letné šaty sú známe pre bytie veľmi svetlé farby. Tričká sú s krátkym rukávom či bez ramienok a šortky pomáhajú tráviť menej tepla. Barbie je oblečená v lete s rôznymi sadami, ktoré môžete úplne vybrať podľa vašich predstáv. Táto bábika bude stále ako figuríny na ktorých si môžete vybrať oblečenie nosiť na ďalšiu návštevu. Zobraziť viete, módy a doplnkov a dizajnu Barbie letné oblečenie.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Barbie prechádzky v lete pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Barbie flash hra s názvom Barbie prechádzky v lete. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Barbie prechádzky v lete , a to sa týka Barbie. Naša nová hra Barbie prechádzky v lete je jedna z najlepších hier Barbie nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Barbie prechádzky v lete, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Barbie prechádzky v lete
SPÄŤ

Barbie Najhranejšie hry

Make-up s Barbie Hrať ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasov
Odohrané
254092
krát

Barbie potrebuje obrázok zviesť fotoaparát! Ak chcete začať hrať s ním, choďte do toho a naučiť sa a precvičiť s ním. Vyberte si svoju obľúbenú farbu na tvár, vlasy, oči, pery a všetko príslušenstvo, aby sa Barbie krajšie. Majú kompletnú sadu make-upu ísť vidieť, že farebný a tón pleti, ktorá vám vyhovuje najlepšie. Potom sme sa ísť do salónu, s účesom a farbou. Potom si môžete vybrať farbu o ...

Barbie rébus úroveň 2 Hrať ►

Barbie rébus úroveň 2

6
6 z 10 - 18192 hlasov
Odohrané
137493
krát

Rekonštrukcia obrazu z niekoľkých bábik Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovne obtiažnosti z čoho vyberať. Na prvom stupni sú radené kúsky a so zdravým rozumom poštou. Na úrovni dva a tri, budete musieť otočiť kúsky, aby sa zmestili správne so sebou. Cieľom je, aby obraz je kompletný. Presun časti snímok, ktoré majú byť umiestnené na správnom mieste. Tri bábiky Barbie sú na vás čaká na dokončenie vidieť celú s ...

Upratovanie deň v dome Barbie Hrať ►

Upratovanie deň v dome Barbie

4
4 z 10 - 19128 hlasov
Odohrané
136837
krát

Barbie party sa včera v noci doma a ľudia opustili miestnosť neporiadok a Barbie má čisté teraz. Pomáhame našim priateľom zhromaždiť. K tomu je clivk objet, že chcete ísť s myšou a presuniete ho pohyb myši.