Hry Zdarma

Barbie Puzzle: Dievča Kalifornia

Hry Barbie

Barbie Puzzle: Dievča Kalifornia

Barbie Puzzle: Dievča Kalifornia Hodnotenie: 3/10

Barbie Puzzle: Dievča Kalifornia Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Figúrok Barbie puzzle, je to obtiažnosť 3. Tu je viac kusov než ostatní jednoduchšie. Táto hra má komplikácie sa zavádzajúce diely. Budete musieť otočiť kúsky, aby sa zmestili správne. Vykonajte vyhľadávanie správnych častí, aby sa zmestili medzi sebou a ísť dokončiť obraz dievčaťa v Kalifornii. Náš priateľ a princezná je hviezdou tejto hry, v ktorej musíte umiestniť kúsky skladačky do správnej polohy a pripojiť sa navzájom dokončiť obraz bábiku Barbie.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 35758 krát on-line. Poradie 513 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 3.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hodnotenie na základe 3772 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 35758 krát
Barbie Puzzle: Dievča Kalifornia

Make puzzle je zábavná intelektuálnu činnosť. Je to o tom mať predchádzajúcu snímku, v tomto prípade na bábiku Barbie. Obraz je rozdelený do desiatok dielov s nepravidelnými tvarmi. Musíte nájsť spojenie medzi každou z týchto častí tak, aby sa obraz Barbie je späť v plnej výške. Toto puzzle má problémy, že kusy sú na pozíciách, ktoré nie sú v poriadku, takže musíte najprv dať kus v správnom smere, než idete hľadať pre jedného sa fit. Po dokončení uvidíte opäť obraz plný dievčatá kalifornii.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Barbie Puzzle: Dievča Kalifornia pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Barbie flash hra s názvom Barbie Puzzle: Dievča Kalifornia. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Barbie Puzzle: Dievča Kalifornia , a to sa týka Barbie. Naša nová hra Barbie Puzzle: Dievča Kalifornia je jedna z najlepších hier Barbie nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Barbie Puzzle: Dievča Kalifornia, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Barbie Puzzle: Dievča Kalifornia
SPÄŤ

Barbie Najhranejšie hry

Make-up s Barbie Hrať ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasov
Odohrané
254090
krát

Barbie potrebuje obrázok zviesť fotoaparát! Ak chcete začať hrať s ním, choďte do toho a naučiť sa a precvičiť s ním. Vyberte si svoju obľúbenú farbu na tvár, vlasy, oči, pery a všetko príslušenstvo, aby sa Barbie krajšie. Majú kompletnú sadu make-upu ísť vidieť, že farebný a tón pleti, ktorá vám vyhovuje najlepšie. Potom sme sa ísť do salónu, s účesom a farbou. Potom si môžete vybrať farbu o ...

Barbie rébus úroveň 2 Hrať ►

Barbie rébus úroveň 2

6
6 z 10 - 18192 hlasov
Odohrané
137491
krát

Rekonštrukcia obrazu z niekoľkých bábik Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovne obtiažnosti z čoho vyberať. Na prvom stupni sú radené kúsky a so zdravým rozumom poštou. Na úrovni dva a tri, budete musieť otočiť kúsky, aby sa zmestili správne so sebou. Cieľom je, aby obraz je kompletný. Presun časti snímok, ktoré majú byť umiestnené na správnom mieste. Tri bábiky Barbie sú na vás čaká na dokončenie vidieť celú s ...

Upratovanie deň v dome Barbie Hrať ►

Upratovanie deň v dome Barbie

4
4 z 10 - 19128 hlasov
Odohrané
136835
krát

Barbie party sa včera v noci doma a ľudia opustili miestnosť neporiadok a Barbie má čisté teraz. Pomáhame našim priateľom zhromaždiť. K tomu je clivk objet, že chcete ísť s myšou a presuniete ho pohyb myši.