Hry Zdarma

dovolenka Barbie

Hry Barbie

dovolenka Barbie

Dovolenka Barbie Hodnotenie: 4/10

dovolenka Barbie Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Keď je dobré počasie sme všetci chceli, aby sa obliekli do letného oblečenia veselých a letné farby. Barbie cíti to isté, a v tejto hre budete mať možnosť sa rozhodnúť, ktoré oblečenie bude mať dnes. Môžete sa pripraviť na večer v rekreačnej oblasti, ísť na pláž s priateľmi alebo ísť na prechádzku s večerným vánku. Máte najlepšie oblečenie a rôzne doplnky pre vytvorenie Barbie oblečenie na leto. Ak si tiež chcete užiť leto, neváhajte a pripravte sa stráviť ako Barbie v týchto chladných mesiacoch slnko a teplo!

Krát hral:

Táto hra sa hrá 17517 krát on-line. Poradie 1224 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 4.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnotenie na základe 900 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 17517 krát
dovolenka Barbie

Barbie je veľmi populárna bábika, ktorá bola vytvorená v 60. rokoch. Vzhľadom k tomu, okrem svojej radu hračiek sa objavili ďalšie produkty, ako sú filmy, kreslené seriály, a všetky druhy príslušenstva, ako sú kabelky, topánky a dokonca aj oblečenie šaty. Majú dokonca vyjsť inšpirované bábiky Barbie, ako táto hra bábiku šaty letné šaty, rovnako ako pridať viac doplnkov, ktoré sú najnovšie módne videohry. Ak máte tiež radi, aby sa obliekli do štýlu s týmito Barbie šaty do hry, budete sa cítiť ako skutočný stylista.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom dovolenka Barbie pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Barbie flash hra s názvom dovolenka Barbie. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra dovolenka Barbie , a to sa týka Barbie. Naša nová hra dovolenka Barbie je jedna z najlepších hier Barbie nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom dovolenka Barbie, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

dovolenka Barbie
SPÄŤ

Barbie Najhranejšie hry

Make-up s Barbie Hrať ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasov
Odohrané
254090
krát

Barbie potrebuje obrázok zviesť fotoaparát! Ak chcete začať hrať s ním, choďte do toho a naučiť sa a precvičiť s ním. Vyberte si svoju obľúbenú farbu na tvár, vlasy, oči, pery a všetko príslušenstvo, aby sa Barbie krajšie. Majú kompletnú sadu make-upu ísť vidieť, že farebný a tón pleti, ktorá vám vyhovuje najlepšie. Potom sme sa ísť do salónu, s účesom a farbou. Potom si môžete vybrať farbu o ...

Barbie rébus úroveň 2 Hrať ►

Barbie rébus úroveň 2

6
6 z 10 - 18192 hlasov
Odohrané
137491
krát

Rekonštrukcia obrazu z niekoľkých bábik Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovne obtiažnosti z čoho vyberať. Na prvom stupni sú radené kúsky a so zdravým rozumom poštou. Na úrovni dva a tri, budete musieť otočiť kúsky, aby sa zmestili správne so sebou. Cieľom je, aby obraz je kompletný. Presun časti snímok, ktoré majú byť umiestnené na správnom mieste. Tri bábiky Barbie sú na vás čaká na dokončenie vidieť celú s ...

Upratovanie deň v dome Barbie Hrať ►

Upratovanie deň v dome Barbie

4
4 z 10 - 19128 hlasov
Odohrané
136835
krát

Barbie party sa včera v noci doma a ľudia opustili miestnosť neporiadok a Barbie má čisté teraz. Pomáhame našim priateľom zhromaždiť. K tomu je clivk objet, že chcete ísť s myšou a presuniete ho pohyb myši.