Hry Zdarma

Ken, nový obrázok

Hry Barbie

Ken, nový obrázok

Ken, nový obrázok Hodnotenie: 6/10

Ken, nový obrázok Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Ken potrebuje nový vzhľad nalákať Barbie vám pomôže vybrať najlepší účes, najlepšie oblečenie, ktoré sa hodia vašu novú osobnosť. Styling je hra, v ktorej budete musieť definovať obraz hrdinu. Ken potrebuje nový obrázok, aby sa Barbie pád v láske s ním, aby mu pomohol, musíte zvoliť najlepší účes, najlepšie šaty, ktoré najlepšie vyhovujú pre svoje nové osobnosti. Priateľ najslávnejšia bábika na svete potrebuje nový vzhľad a vy budete musieť vytvoriť nový štýl. Vyberte si oblečenie pre neho. Môžete zmeniť účes, farbu vlasov a oblečenia. Módne hra pre dievčatá. Rovnako ako móda?

Krát hral:

Táto hra sa hrá 33700 krát on-line. Poradie 537 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 2314 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 33700 krát
Ken, nový obrázok

Ken, priateľ Barbie. Teraz môžete vytvoriť nový obrázok pre tento znak. Môžete si vybrať oblečenie, ktoré nosíte. Ak ste fanúšik módy, budete môcť vytvoriť kompletnú sadu kostýmov pre hlavné postavy. Musíte sa kombinovať farby, nohavice, mikiny, čiapky, atď Farby majú byť kombinované ísť do módy. Môžete si vybrať salón, sa ostrihať a farby na farbenie vlasov. Urob si svoj ​​priateľku späť v láske s ním.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Ken, nový obrázok pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Barbie flash hra s názvom Ken, nový obrázok. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Ken, nový obrázok , a to sa týka Barbie. Naša nová hra Ken, nový obrázok je jedna z najlepších hier Barbie nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Ken, nový obrázok, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Ken, nový obrázok
SPÄŤ

Barbie Najhranejšie hry

Make-up s Barbie Hrať ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasov
Odohrané
254090
krát

Barbie potrebuje obrázok zviesť fotoaparát! Ak chcete začať hrať s ním, choďte do toho a naučiť sa a precvičiť s ním. Vyberte si svoju obľúbenú farbu na tvár, vlasy, oči, pery a všetko príslušenstvo, aby sa Barbie krajšie. Majú kompletnú sadu make-upu ísť vidieť, že farebný a tón pleti, ktorá vám vyhovuje najlepšie. Potom sme sa ísť do salónu, s účesom a farbou. Potom si môžete vybrať farbu o ...

Barbie rébus úroveň 2 Hrať ►

Barbie rébus úroveň 2

6
6 z 10 - 18192 hlasov
Odohrané
137491
krát

Rekonštrukcia obrazu z niekoľkých bábik Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovne obtiažnosti z čoho vyberať. Na prvom stupni sú radené kúsky a so zdravým rozumom poštou. Na úrovni dva a tri, budete musieť otočiť kúsky, aby sa zmestili správne so sebou. Cieľom je, aby obraz je kompletný. Presun časti snímok, ktoré majú byť umiestnené na správnom mieste. Tri bábiky Barbie sú na vás čaká na dokončenie vidieť celú s ...

Upratovanie deň v dome Barbie Hrať ►

Upratovanie deň v dome Barbie

4
4 z 10 - 19128 hlasov
Odohrané
136835
krát

Barbie party sa včera v noci doma a ľudia opustili miestnosť neporiadok a Barbie má čisté teraz. Pomáhame našim priateľom zhromaždiť. K tomu je clivk objet, že chcete ísť s myšou a presuniete ho pohyb myši.