Hry Zdarma

Princezná Barbie

Hry Barbie

Princezná Barbie

Princezná Barbie Hodnotenie: 6/10

Princezná Barbie Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Barbie je princezná, a musí byť perfektné tancovať s princom v tejto módnej hre. Pre prehranie musíte mať dobrý vkus a štýl. Pre prehranie musíte make-up, hrebeň a zdobiť víla princezná bábiku. Budete používať myš kliknúť na prvok, ktorý chcete aplikovať na jej peknú tvár a navigáciu pohybom myši. Môžete zmeniť čokoľvek chcete, občas máte pocit, že hrať účtov. Jednoduchá úroveň pre deti a každého.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 22002 krát on-line. Poradie 913 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 1220 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 22002 krát
Princezná Barbie

Nastaviť príbeh princezná musíte prispôsobiť dieťa postava bábiky inšpiroval úspech. Jeden z najobľúbenejších hračiek od Mattela. Aktivity pre deti, v ktorých majú na make-up, hrebeň a šaty problém. Po dokončení si môžete vytlačiť výsledok vidieť papier, ako je. Môžete si vybrať zo šperkov, vlasy strihy, farby na vlasy, móda, šperky a ďalšie. Návyková hra pre dievčatá, ktoré milujú módu.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Princezná Barbie pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Barbie flash hra s názvom Princezná Barbie. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Princezná Barbie , a to sa týka Barbie. Naša nová hra Princezná Barbie je jedna z najlepších hier Barbie nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Princezná Barbie, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Princezná Barbie
SPÄŤ

Barbie Najhranejšie hry

Make-up s Barbie Hrať ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasov
Odohrané
254092
krát

Barbie potrebuje obrázok zviesť fotoaparát! Ak chcete začať hrať s ním, choďte do toho a naučiť sa a precvičiť s ním. Vyberte si svoju obľúbenú farbu na tvár, vlasy, oči, pery a všetko príslušenstvo, aby sa Barbie krajšie. Majú kompletnú sadu make-upu ísť vidieť, že farebný a tón pleti, ktorá vám vyhovuje najlepšie. Potom sme sa ísť do salónu, s účesom a farbou. Potom si môžete vybrať farbu o ...

Barbie rébus úroveň 2 Hrať ►

Barbie rébus úroveň 2

6
6 z 10 - 18192 hlasov
Odohrané
137493
krát

Rekonštrukcia obrazu z niekoľkých bábik Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovne obtiažnosti z čoho vyberať. Na prvom stupni sú radené kúsky a so zdravým rozumom poštou. Na úrovni dva a tri, budete musieť otočiť kúsky, aby sa zmestili správne so sebou. Cieľom je, aby obraz je kompletný. Presun časti snímok, ktoré majú byť umiestnené na správnom mieste. Tri bábiky Barbie sú na vás čaká na dokončenie vidieť celú s ...

Upratovanie deň v dome Barbie Hrať ►

Upratovanie deň v dome Barbie

4
4 z 10 - 19128 hlasov
Odohrané
136837
krát

Barbie party sa včera v noci doma a ľudia opustili miestnosť neporiadok a Barbie má čisté teraz. Pomáhame našim priateľom zhromaždiť. K tomu je clivk objet, že chcete ísť s myšou a presuniete ho pohyb myši.