Hry Zdarma

Barbie Domáce Zviera Lekár

Hry Barbie

Barbie Domáce Zviera Lekár

Barbie Domáce Zviera Lekár Hodnotenie: 6/10

Barbie Domáce Zviera Lekár Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Barbie jednoducho miluje miešania jej vášeň pre štýlové oblečenie s láskou k jej práci ako domáci lekár, keď ona sa chystá na ďalší celý deň na klinike! Pomôžte jej rozhodnúť, čo pastelové farby oblečenia nosiť, čo lekár jednotný vybrať, čo roztomilých elegantný sestra klobúk a štýlový účes chváliť v práci ešte dnes, zatiaľ čo ona robí jej najlepšie liečiť všetky svoje nadýchané pacientov!

Krát hral:

Táto hra sa hrá 22701 krát on-line. Poradie 887 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 502 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 22701 krát
Barbie Domáce Zviera Lekár

Barbie je módne bábika začala 03. 1959 vytvoril americká podnikateľka Ruth Handler. Barbie bol dôležitou súčasťou bábiky módne trhu s hračkami päťdesiat rokov, a bol predmetom mnohých diskusií a súdnym sporom, čo často zahŕňa paródiu na bábiky a jej životný štýl.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Barbie Domáce Zviera Lekár pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Barbie flash hra s názvom Barbie Domáce Zviera Lekár. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Barbie Domáce Zviera Lekár , a to sa týka Barbie. Naša nová hra Barbie Domáce Zviera Lekár je jedna z najlepších hier Barbie nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Barbie Domáce Zviera Lekár, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Barbie Domáce Zviera Lekár
SPÄŤ

Barbie Najhranejšie hry

Make-up s Barbie Hrať ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasov
Odohrané
254092
krát

Barbie potrebuje obrázok zviesť fotoaparát! Ak chcete začať hrať s ním, choďte do toho a naučiť sa a precvičiť s ním. Vyberte si svoju obľúbenú farbu na tvár, vlasy, oči, pery a všetko príslušenstvo, aby sa Barbie krajšie. Majú kompletnú sadu make-upu ísť vidieť, že farebný a tón pleti, ktorá vám vyhovuje najlepšie. Potom sme sa ísť do salónu, s účesom a farbou. Potom si môžete vybrať farbu o ...

Barbie rébus úroveň 2 Hrať ►

Barbie rébus úroveň 2

6
6 z 10 - 18192 hlasov
Odohrané
137493
krát

Rekonštrukcia obrazu z niekoľkých bábik Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovne obtiažnosti z čoho vyberať. Na prvom stupni sú radené kúsky a so zdravým rozumom poštou. Na úrovni dva a tri, budete musieť otočiť kúsky, aby sa zmestili správne so sebou. Cieľom je, aby obraz je kompletný. Presun časti snímok, ktoré majú byť umiestnené na správnom mieste. Tri bábiky Barbie sú na vás čaká na dokončenie vidieť celú s ...

Upratovanie deň v dome Barbie Hrať ►

Upratovanie deň v dome Barbie

4
4 z 10 - 19128 hlasov
Odohrané
136837
krát

Barbie party sa včera v noci doma a ľudia opustili miestnosť neporiadok a Barbie má čisté teraz. Pomáhame našim priateľom zhromaždiť. K tomu je clivk objet, že chcete ísť s myšou a presuniete ho pohyb myši.