Hry Zdarma

Barbie rébus úroveň 2

Hry Barbie

Barbie rébus úroveň 2

Barbie rébus úroveň 2 Hodnotenie: 6/10

Barbie rébus úroveň 2 Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Rekonštrukcia obrazu z niekoľkých bábik Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovne obtiažnosti z čoho vyberať. Na prvom stupni sú radené kúsky a so zdravým rozumom poštou. Na úrovni dva a tri, budete musieť otočiť kúsky, aby sa zmestili správne so sebou. Cieľom je, aby obraz je kompletný. Presun časti snímok, ktoré majú byť umiestnené na správnom mieste. Tri bábiky Barbie sú na vás čaká na dokončenie vidieť celú scénu.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 137493 krát on-line. Poradie 73 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 18192 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 137493 krát
Barbie rébus úroveň 2

Hádanky sú obrázky, ktoré rozkladajú na kusy. Celá scéna je rozdelená na časti s rozdielmi. Každá z týchto častí musia byť v súlade s iným koncom načítať celý obraz, ako to bolo na začiatku. K dispozícii sú verzie, ktoré sa hrajú na určitú dobu. Aktivita proti času. Každá fotografia môže slúžiť rozbité. V tomto prípade máme scénu, v ktorej tri rôzne bábiky predstavujú pre nás. Barbie je módne bábika vyrábané americkou hračiek firmy Mattel, Inc.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Barbie rébus úroveň 2 pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Barbie flash hra s názvom Barbie rébus úroveň 2. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Barbie rébus úroveň 2 , a to sa týka Barbie. Naša nová hra Barbie rébus úroveň 2 je jedna z najlepších hier Barbie nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Barbie rébus úroveň 2, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Barbie rébus úroveň 2
SPÄŤ

Barbie Najhranejšie hry

Make-up s Barbie Hrať ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasov
Odohrané
254092
krát

Barbie potrebuje obrázok zviesť fotoaparát! Ak chcete začať hrať s ním, choďte do toho a naučiť sa a precvičiť s ním. Vyberte si svoju obľúbenú farbu na tvár, vlasy, oči, pery a všetko príslušenstvo, aby sa Barbie krajšie. Majú kompletnú sadu make-upu ísť vidieť, že farebný a tón pleti, ktorá vám vyhovuje najlepšie. Potom sme sa ísť do salónu, s účesom a farbou. Potom si môžete vybrať farbu o ...

Upratovanie deň v dome Barbie Hrať ►

Upratovanie deň v dome Barbie

4
4 z 10 - 19128 hlasov
Odohrané
136837
krát

Barbie party sa včera v noci doma a ľudia opustili miestnosť neporiadok a Barbie má čisté teraz. Pomáhame našim priateľom zhromaždiť. K tomu je clivk objet, že chcete ísť s myšou a presuniete ho pohyb myši.

Barbie Puzzle Hrať ►

Barbie Puzzle

2
2 z 10 - 25686 hlasov
Odohrané
126143
krát

Páči sa vám Barbie? Barbie puzzle hra, to je prvý stupeň, tu kusy sú radené, takže to bude jednoduchšie upraviť kúsky. Stačí dať každý kus obrazu v mieste, takže obraz je kompletný. Je to jednoduchá hra, deti sa to páči moc. Budú môcť hrať ľudia všetkých vekových kategórií. Barbie bábika je jedna z dievčat, obľúbené hračky a niektoré deti. Predstavuje ideálne estetické a osobnosť dali cez kreslených ser ...