Hry Zdarma

korčuliar Barbie

Hry Barbie

korčuliar Barbie

Korčuliar Barbie Hodnotenie: 5/10

korčuliar Barbie Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Najpopulárnejšia Mattel bábika hrať krásnu scénu, kde je korčuľovanie s Kenom. Ale tento snímok sa stal puzzle, a je nutné ho dokončiť správne zobraziť. V tomto snímku je Barbie oblečená ako princezná s krásnym šaty a trochu korunu. Ken je vychystávanie ju okolo pása a spoločne sme urobili piruetu v krasokorčuľovaní. Dva ďalšie princeznej sa pozeráte na scénu, ktorá je klzisko v oblakoch, s krásnym skleneným hradom v pozadí a okrídleného koňa lietanie po oblohe. Puzzle plné kúziel a farieb.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 62546 krát on-line. Poradie 229 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 13316 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 62546 krát
korčuliar Barbie

Barbie je bábika zo 60. rokov, ktorý bol vytvorený Ruth Handler pre hračiek firmy Mattel. Je to najúspešnejší bábiku vôbec, a dnes pokračuje byť uvádzané na trh pre dievčatá po celom svete. Ale kolektory majú záujem v tejto hračky modelov, ktoré môžu stáť si malé imanie. Tiež Ak ste niekedy hrali s jedným z týchto bábik Barbie je teraz možné baviť sa zábavnou formou s týmto puzzle na jednom z jeho animovaných filmov. Tie sa musia zmestiť každý kus na mieste zistiť scénu tohto puzzle.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom korčuliar Barbie pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Barbie flash hra s názvom korčuliar Barbie. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra korčuliar Barbie , a to sa týka Barbie. Naša nová hra korčuliar Barbie je jedna z najlepších hier Barbie nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom korčuliar Barbie, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

korčuliar Barbie
SPÄŤ

Barbie Najhranejšie hry

Make-up s Barbie Hrať ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasov
Odohrané
254092
krát

Barbie potrebuje obrázok zviesť fotoaparát! Ak chcete začať hrať s ním, choďte do toho a naučiť sa a precvičiť s ním. Vyberte si svoju obľúbenú farbu na tvár, vlasy, oči, pery a všetko príslušenstvo, aby sa Barbie krajšie. Majú kompletnú sadu make-upu ísť vidieť, že farebný a tón pleti, ktorá vám vyhovuje najlepšie. Potom sme sa ísť do salónu, s účesom a farbou. Potom si môžete vybrať farbu o ...

Barbie rébus úroveň 2 Hrať ►

Barbie rébus úroveň 2

6
6 z 10 - 18192 hlasov
Odohrané
137493
krát

Rekonštrukcia obrazu z niekoľkých bábik Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovne obtiažnosti z čoho vyberať. Na prvom stupni sú radené kúsky a so zdravým rozumom poštou. Na úrovni dva a tri, budete musieť otočiť kúsky, aby sa zmestili správne so sebou. Cieľom je, aby obraz je kompletný. Presun časti snímok, ktoré majú byť umiestnené na správnom mieste. Tri bábiky Barbie sú na vás čaká na dokončenie vidieť celú s ...

Upratovanie deň v dome Barbie Hrať ►

Upratovanie deň v dome Barbie

4
4 z 10 - 19128 hlasov
Odohrané
136837
krát

Barbie party sa včera v noci doma a ľudia opustili miestnosť neporiadok a Barbie má čisté teraz. Pomáhame našim priateľom zhromaždiť. K tomu je clivk objet, že chcete ísť s myšou a presuniete ho pohyb myši.