Hry Zdarma

Módne Barbie

Hry Barbie

Módne Barbie

Módne Barbie Hodnotenie: 5/10

Módne Barbie Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Pomocou myši budete musieť obliekať Barbie s mestskou ležérny štýl. Klasická hra oblečenie. Majú rôzne prvky šatník ako nohavice, sukne, topánky, tričká a ďalšie oblečenie. Pomocou myši musíte šaty dievča protagonista s ležérne, mestský štýl. Oblečenie jednoduché ploché farby. Sada starom štýle oblečenia pripomínajúce hier s výrezmi, ktorí oblečení do starožitné bábiky. Dievča protagonista na vás čaká výber oblečenia farieb vhodných pre dnešok.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 16316 krát on-line. Poradie 1282 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 958 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 16316 krát
Módne Barbie

Hra, kde budete musieť kombinovať rôzne oblečenie. Musíte urobiť sukne vo farbách v kombinácii s košeľou. Vyberte si oblečenie pre ženy. Čo musíte urobiť, je vybrať si svojho šatníka oblečenie, ktoré sa hodia. Odevy veľmi základné ploché farby. Musíte nájsť kombinácie oblečenia pre dievča ísť do módy. Módne bude trvať pekné oblečenie s farbami, ktoré sa hodia dobre navzájom. Šaty do hry.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Módne Barbie pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Barbie flash hra s názvom Módne Barbie. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Módne Barbie , a to sa týka Barbie. Naša nová hra Módne Barbie je jedna z najlepších hier Barbie nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Módne Barbie, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Módne Barbie
SPÄŤ

Barbie Najhranejšie hry

Make-up s Barbie Hrať ►

Make-up s Barbie

4
4 z 10 - 36324 hlasov
Odohrané
254071
krát

Barbie potrebuje obrázok zviesť fotoaparát! Ak chcete začať hrať s ním, choďte do toho a naučiť sa a precvičiť s ním. Vyberte si svoju obľúbenú farbu na tvár, vlasy, oči, pery a všetko príslušenstvo, aby sa Barbie krajšie. Majú kompletnú sadu make-upu ísť vidieť, že farebný a tón pleti, ktorá vám vyhovuje najlepšie. Potom sme sa ísť do salónu, s účesom a farbou. Potom si môžete vybrať farbu o ...

Barbie rébus úroveň 2 Hrať ►

Barbie rébus úroveň 2

6
6 z 10 - 18192 hlasov
Odohrané
137471
krát

Rekonštrukcia obrazu z niekoľkých bábik Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovne obtiažnosti z čoho vyberať. Na prvom stupni sú radené kúsky a so zdravým rozumom poštou. Na úrovni dva a tri, budete musieť otočiť kúsky, aby sa zmestili správne so sebou. Cieľom je, aby obraz je kompletný. Presun časti snímok, ktoré majú byť umiestnené na správnom mieste. Tri bábiky Barbie sú na vás čaká na dokončenie vidieť celú s ...

Upratovanie deň v dome Barbie Hrať ►

Upratovanie deň v dome Barbie

4
4 z 10 - 19128 hlasov
Odohrané
136810
krát

Barbie party sa včera v noci doma a ľudia opustili miestnosť neporiadok a Barbie má čisté teraz. Pomáhame našim priateľom zhromaždiť. K tomu je clivk objet, že chcete ísť s myšou a presuniete ho pohyb myši.