Hry Zdarma

Make-up s Barbie

Hry Barbie

Make-up s Barbie

Make-up s Barbie Hodnotenie: 4/10

Make-up s Barbie Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Barbie potrebuje obrázok zviesť fotoaparát! Ak chcete začať hrať s ním, choďte do toho a naučiť sa a precvičiť s ním. Vyberte si svoju obľúbenú farbu na tvár, vlasy, oči, pery a všetko príslušenstvo, aby sa Barbie krajšie. Majú kompletnú sadu make-upu ísť vidieť, že farebný a tón pleti, ktorá vám vyhovuje najlepšie. Potom sme sa ísť do salónu, s účesom a farbou. Potom si môžete vybrať farbu očí, aby bolo lepšie. Skončili sme s perami a potom niektoré detaily šperkov až do konca.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 254071 krát on-line. Poradie 31 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 4.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnotenie na základe 36324 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 254071 krát
Make-up s Barbie

Make-up hra, ktorá má slávnej bábiky Barbie ako model. Make-up na zápästie. Klasický blondínka bábika cvičiť týmto súborom obrazov. Naučte sa všetky tajomstvá stylingu s týmto príklade, v ktorom budete môcť zmeniť tón pleti, očí, farbu vlasov, účes, pier, a všetky prvky. Okrem kop elegancia, ktorá je skvostom, alebo nejaké kvety, aby vo vlasoch. Verzia veľmi obľúbené medzi dievčatami a ľudí, ktorí milujú štýly.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Make-up s Barbie pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Barbie flash hra s názvom Make-up s Barbie. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Make-up s Barbie , a to sa týka Barbie. Naša nová hra Make-up s Barbie je jedna z najlepších hier Barbie nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Make-up s Barbie, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Make-up s Barbie
SPÄŤ

Barbie Najhranejšie hry

Barbie rébus úroveň 2 Hrať ►

Barbie rébus úroveň 2

6
6 z 10 - 18192 hlasov
Odohrané
137471
krát

Rekonštrukcia obrazu z niekoľkých bábik Barbie. Barbie puzzle hra, máte 3 úrovne obtiažnosti z čoho vyberať. Na prvom stupni sú radené kúsky a so zdravým rozumom poštou. Na úrovni dva a tri, budete musieť otočiť kúsky, aby sa zmestili správne so sebou. Cieľom je, aby obraz je kompletný. Presun časti snímok, ktoré majú byť umiestnené na správnom mieste. Tri bábiky Barbie sú na vás čaká na dokončenie vidieť celú s ...

Upratovanie deň v dome Barbie Hrať ►

Upratovanie deň v dome Barbie

4
4 z 10 - 19128 hlasov
Odohrané
136810
krát

Barbie party sa včera v noci doma a ľudia opustili miestnosť neporiadok a Barbie má čisté teraz. Pomáhame našim priateľom zhromaždiť. K tomu je clivk objet, že chcete ísť s myšou a presuniete ho pohyb myši.

Barbie Puzzle Hrať ►

Barbie Puzzle

2
2 z 10 - 25686 hlasov
Odohrané
126118
krát

Páči sa vám Barbie? Barbie puzzle hra, to je prvý stupeň, tu kusy sú radené, takže to bude jednoduchšie upraviť kúsky. Stačí dať každý kus obrazu v mieste, takže obraz je kompletný. Je to jednoduchá hra, deti sa to páči moc. Budú môcť hrať ľudia všetkých vekových kategórií. Barbie bábika je jedna z dievčat, obľúbené hračky a niektoré deti. Predstavuje ideálne estetické a osobnosť dali cez kreslených ser ...