Hry Zdarma

Deti dobrodružné

Hry Bratz

Deti dobrodružné

Deti dobrodružné Hodnotenie: 6/10

Deti dobrodružné Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Hra načítať hračky a priateľov vo svete bábik Bratz. Vyberte si jeden z detí začať. Pomocou klávesov so šípkami pre pohyb vašej postavy, a ísť hore a dole výťahy a eskalátory. Vyhnúť rozbité hračky. Zoznámte sa s tyran, bude stáť stratíte priateľa alebo fľašu! Nenechaj sa chytiť!. Fľaša vás udrží v hre, môžete prísť o jedno, ak vyjdete na rozbité hračky. Nájdite si novú hračku (modrá) bude získavať body. Oni vás tiež chrániť tyran a rozbité hračky (červená). Nájsť všetkých svojich priateľov a šteňa, taky, a pozrite sa na východu.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 28346 krát on-line. Poradie 640 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 2752 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 28346 krát
Deti dobrodružné

Hra Bratz deti. Ak chcete hrať postavu vo Bratz Babyz. Platforma dobrodružstvo hra, v ktorej budete musieť zistiť na turné. Musíte ísť vyzdvihnúť svojich priateľov a nájsť nové hračky, preskakujúci rozbité a utekajúci nepriateľov. Ak zistíte, nové hračky získavať body. Ak vás nepriateľ chytí, alebo ak sa dotknete rozbité hračky stratiť body. Získajte extra body k svojim priateľom pri pohľade cez rôzne obrazovky.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Deti dobrodružné pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Bratz flash hra s názvom Deti dobrodružné. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Deti dobrodružné , a to sa týka Bratz. Naša nová hra Deti dobrodružné je jedna z najlepších hier Bratz nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Deti dobrodružné, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Deti dobrodružné
SPÄŤ

Bratz Najhranejšie hry

Bozkávanie v Spálni Hrať ►

Bozkávanie v Spálni

6
6 z 10 - 13138 hlasov
Odohrané
158973
krát

V tejto hre, bábiky Bratz pozval svojho priateľa, a ona sa bude robiť v spálni. Pokúste sa, že váš najlepší priateľ nevidíte, pretože ste prišli domov. Pre to, kliknete na jeden člen páru na bábiky Bratz a jej priateľ sa bozkávali.

Bratz Holičské Hrať ►

Bratz Holičské

4
4 z 10 - 3566 hlasov
Odohrané
47548
krát

Vyberte si Bratz štýl, ktorý chcete dať. Po prvé, budete musieť vziať šampón, umyť a suché vlasy. Kliknite na kartách, aby vaše Bratz Super nádherný štýl. Vyberte si účes, farbu a šmuhy. Má váš make-up a nechty? potom pridať nejaké príslušenstvo na tele dokončuje. Ak sa vám páči a myslíte, že ste perfektný, kliknite na tlačidlo Dokončiť vidieť svoj ​​výtvor! Ak chcete niečo zmeniť, klikni ...

Stylista pre modely Hrať ►

Stylista pre modely

5
5 z 10 - 4008 hlasov
Odohrané
40429
krát

Ste návrhár bábik Bratz. Vyhľadávanie, kombinovať najnovšie módou a štýly pre ne. Vytvorte si svoj ​​vlastný časopis Bratz! Vyberte si bábiku Bratz hrať a vybrať si pre svoje nohavice, mikiny, všetky najnovšej módy. Až budete hotoví obliekanie svoje obľúbené šaty, vytvára kryt vášho vlastného časopisu, kliknite na «GO» a pozrite sa na výsledok. Iste budete tráviť vytvárať veľké módy.