Hry Zdarma

Bratz: Safari Zdobiť

Hry Bratz

Bratz: Safari Zdobiť

Bratz: Safari Zdobiť Hodnotenie: 6/10

Bratz: Safari Zdobiť Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto hre sa budete musieť obliekať náš priateľ, pretože to zanechá jazdu safari. Ak to chcete urobiť, vyberte oblečenie s ľavým tlačidlom myši a priviesť ju s pohybom myši, silueta zápästia. Dajte si oblečenie na postave dievčatá obliekať ju. Cieľom je modelovať oblečenie, ktoré je vhodné ísť na safari. Na safari snímanie snímok zvierat, krajiny, prechádzky prírodou, je umiestnený na terénne vozidlá a podobné outdoorové aktivity. Musíte sa náš model bude riadne oblečený a moderné oblek.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 8641 krát on-line. Poradie 2788 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 64 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 8641 krát
Bratz: Safari Zdobiť

Ak chcete oblek safari, musíme začať s klobúkom alebo čiapku, budete musieť vybrať klobúk na ochranu pred slnkom, pretože v Afrike slnko je veľmi nebezpečné. Vyberte si širokú krempou klobúku. Dámy komárov nie je čím chráni vašu pokožku, noste dlhé rukávy na safari. Bunda, že chladná noc. Nohavice môžu byť dlhé alebo krátke. Dlhé nohavice s mnohými vreckami sú veľmi užitočné ísť prírody, ktorý môžete ukladať veci, na ktoré narazíte. Topánky pre ochranu nohy a chodidlá z kontaktu s nebezpečnými rastlinami.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Bratz: Safari Zdobiť pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Bratz flash hra s názvom Bratz: Safari Zdobiť. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Bratz: Safari Zdobiť , a to sa týka Bratz. Naša nová hra Bratz: Safari Zdobiť je jedna z najlepších hier Bratz nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Bratz: Safari Zdobiť, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Bratz: Safari Zdobiť
SPÄŤ

Bratz Najhranejšie hry

Bozkávanie v Spálni Hrať ►

Bozkávanie v Spálni

6
6 z 10 - 13138 hlasov
Odohrané
158971
krát

V tejto hre, bábiky Bratz pozval svojho priateľa, a ona sa bude robiť v spálni. Pokúste sa, že váš najlepší priateľ nevidíte, pretože ste prišli domov. Pre to, kliknete na jeden člen páru na bábiky Bratz a jej priateľ sa bozkávali.

Bratz Holičské Hrať ►

Bratz Holičské

4
4 z 10 - 3566 hlasov
Odohrané
47534
krát

Vyberte si Bratz štýl, ktorý chcete dať. Po prvé, budete musieť vziať šampón, umyť a suché vlasy. Kliknite na kartách, aby vaše Bratz Super nádherný štýl. Vyberte si účes, farbu a šmuhy. Má váš make-up a nechty? potom pridať nejaké príslušenstvo na tele dokončuje. Ak sa vám páči a myslíte, že ste perfektný, kliknite na tlačidlo Dokončiť vidieť svoj ​​výtvor! Ak chcete niečo zmeniť, klikni ...

Stylista pre modely Hrať ►

Stylista pre modely

5
5 z 10 - 4008 hlasov
Odohrané
40424
krát

Ste návrhár bábik Bratz. Vyhľadávanie, kombinovať najnovšie módou a štýly pre ne. Vytvorte si svoj ​​vlastný časopis Bratz! Vyberte si bábiku Bratz hrať a vybrať si pre svoje nohavice, mikiny, všetky najnovšej módy. Až budete hotoví obliekanie svoje obľúbené šaty, vytvára kryt vášho vlastného časopisu, kliknite na «GO» a pozrite sa na výsledok. Iste budete tráviť vytvárať veľké módy.