Hry Zdarma

oblečenie pre Bratz bábika víla

Hry Bratz

oblečenie pre Bratz bábika víla

Oblečenie pre Bratz bábika víla Hodnotenie: 6/10

oblečenie pre Bratz bábika víla Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Musíte sa obliekať jednu z bábik Bratz, ako víla v lese so svojimi šaty a krídlami na chrbte. Ak to chcete vykonať, musíte kliknúť myšou na odev chceš, aby som nosiť zápästia a presuňte telo bábiky. Vidíme tú babu ako magické víly žijú v lese a potrebujú nové šaty. Majú všetky šaty sa tam mohli potrebovať, a krátke a dlhé nohavice. Tam sú sukne, blúzky, košele a topánky. Tiež parochne s rôznymi účesmi a farby. Nakoniec farebné krídla na chrbte.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 11298 krát on-line. Poradie 2123 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 208 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 11298 krát
oblečenie pre Bratz bábika víla

Hra, kde musíte obliekať Bratz bábiku, ktorá vyzerá ako víla. To špicaté uši a šikmé oči. Máte všetky prvky, ktoré potrebujete zostaviť šatník. Tam sú nohavice, košele, blúzky, sukne, topánky, kabelky a všetky módne doplnky, ktoré chcete. Mať krídla farby, ktoré si môžete dať za ňou. Tam sú šperky ako náramky, náhrdelníky, brošne a iné veci, ktoré chceli dať pekná holka. Farebné oblečenie pre postavu, ktorá je trochu magické.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom oblečenie pre Bratz bábika víla pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Bratz flash hra s názvom oblečenie pre Bratz bábika víla. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra oblečenie pre Bratz bábika víla , a to sa týka Bratz. Naša nová hra oblečenie pre Bratz bábika víla je jedna z najlepších hier Bratz nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom oblečenie pre Bratz bábika víla, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

oblečenie pre Bratz bábika víla
SPÄŤ

Bratz Najhranejšie hry

Bozkávanie v Spálni Hrať ►

Bozkávanie v Spálni

6
6 z 10 - 13138 hlasov
Odohrané
158971
krát

V tejto hre, bábiky Bratz pozval svojho priateľa, a ona sa bude robiť v spálni. Pokúste sa, že váš najlepší priateľ nevidíte, pretože ste prišli domov. Pre to, kliknete na jeden člen páru na bábiky Bratz a jej priateľ sa bozkávali.

Bratz Holičské Hrať ►

Bratz Holičské

4
4 z 10 - 3566 hlasov
Odohrané
47531
krát

Vyberte si Bratz štýl, ktorý chcete dať. Po prvé, budete musieť vziať šampón, umyť a suché vlasy. Kliknite na kartách, aby vaše Bratz Super nádherný štýl. Vyberte si účes, farbu a šmuhy. Má váš make-up a nechty? potom pridať nejaké príslušenstvo na tele dokončuje. Ak sa vám páči a myslíte, že ste perfektný, kliknite na tlačidlo Dokončiť vidieť svoj ​​výtvor! Ak chcete niečo zmeniť, klikni ...

Stylista pre modely Hrať ►

Stylista pre modely

5
5 z 10 - 4008 hlasov
Odohrané
40424
krát

Ste návrhár bábik Bratz. Vyhľadávanie, kombinovať najnovšie módou a štýly pre ne. Vytvorte si svoj ​​vlastný časopis Bratz! Vyberte si bábiku Bratz hrať a vybrať si pre svoje nohavice, mikiny, všetky najnovšej módy. Až budete hotoví obliekanie svoje obľúbené šaty, vytvára kryt vášho vlastného časopisu, kliknite na «GO» a pozrite sa na výsledok. Iste budete tráviť vytvárať veľké módy.