Hry Zdarma

Chôdza v daždi

Hry Bratz

Chôdza v daždi

Chôdza v daždi Hodnotenie: 4/10

Chôdza v daždi Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Originálne módne hra, v ktorej budete musieť obliekať túto dievčinu ísť na prechádzku v parku v daždi. Dažďové kvapky padajúce ťažké, ale musí byť dobre oblečený. Musíte si vybrať perfektný outfit pre prechádzku vonku na daždivý deň. Môžete si vybrať dáždnik pre ňu a dobré topánky, aby ho v suchu. Potom máte košele, nohavice, svetre a všetky prvky, ktoré majú byť módne oblečené. K tomu, aby sa oblečenie, drag and drop na neho. Nezabudnite na dáždnik a pláštenku, aby sa suché.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 9103 krát on-line. Poradie 2607 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 4.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnotenie na základe 96 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 9103 krát
Chôdza v daždi

Je liatie. Tieto dievčatá potrebuje, aby ste jej pomohol výberu najvhodnejšie oblečenie pre deň takto. Vyberte si svoj ​​pláštenka, dáždnik a topánky pomocou myši. Daždivý deň môže byť dobrý deň ísť na prechádzku do parku. Príroda má tiež veľa krásy v deň oblaku a voda padajúca z neba. Stránky sú viac v pokoji a prírody je v práci. Máte model na prechádzku dole na ulici s búrkou, takže musíte zvoliť správne oblečenie pre ňu chodiť, bez toho aby ste sa namočili. Majú farebné dáždnik a všetky šaty, ktoré potrebujete. Majú špeciálne topánky do vody. Nohavice, tričká a ďalšie veci, ktoré vám zimný šatník.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Chôdza v daždi pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Bratz flash hra s názvom Chôdza v daždi. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Chôdza v daždi , a to sa týka Bratz. Naša nová hra Chôdza v daždi je jedna z najlepších hier Bratz nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Chôdza v daždi, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Chôdza v daždi
SPÄŤ

Bratz Najhranejšie hry

Bozkávanie v Spálni Hrať ►

Bozkávanie v Spálni

6
6 z 10 - 13138 hlasov
Odohrané
158971
krát

V tejto hre, bábiky Bratz pozval svojho priateľa, a ona sa bude robiť v spálni. Pokúste sa, že váš najlepší priateľ nevidíte, pretože ste prišli domov. Pre to, kliknete na jeden člen páru na bábiky Bratz a jej priateľ sa bozkávali.

Bratz Holičské Hrať ►

Bratz Holičské

4
4 z 10 - 3566 hlasov
Odohrané
47534
krát

Vyberte si Bratz štýl, ktorý chcete dať. Po prvé, budete musieť vziať šampón, umyť a suché vlasy. Kliknite na kartách, aby vaše Bratz Super nádherný štýl. Vyberte si účes, farbu a šmuhy. Má váš make-up a nechty? potom pridať nejaké príslušenstvo na tele dokončuje. Ak sa vám páči a myslíte, že ste perfektný, kliknite na tlačidlo Dokončiť vidieť svoj ​​výtvor! Ak chcete niečo zmeniť, klikni ...

Stylista pre modely Hrať ►

Stylista pre modely

5
5 z 10 - 4008 hlasov
Odohrané
40424
krát

Ste návrhár bábik Bratz. Vyhľadávanie, kombinovať najnovšie módou a štýly pre ne. Vytvorte si svoj ​​vlastný časopis Bratz! Vyberte si bábiku Bratz hrať a vybrať si pre svoje nohavice, mikiny, všetky najnovšej módy. Až budete hotoví obliekanie svoje obľúbené šaty, vytvára kryt vášho vlastného časopisu, kliknite na «GO» a pozrite sa na výsledok. Iste budete tráviť vytvárať veľké módy.