Hry Zdarma

Fajn baba

Hry Bratz

Fajn baba

Fajn baba Hodnotenie: 6/10

Fajn baba Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Pohybom myši, budete musieť obliekať bábiky Bratz, ktorá vám svoj ​​vlastný štýl. Vlastný vzor, musíte bábiku, aby vám dal oblečenie, ktoré sa vám páčia. Majú na výber množstvo módnych možností pre fajn baba. Musíte začať s vlasmi, môžete si vybrať z mnohých účesov a parochní s rôznymi farby vlasov. Potom budete musieť vybrať oblečenie, máte veľa rôznych šiat, s mnohými štýlov a farieb. Elegantné obleky a ďalšie sviatky. Dokončiť ansámbel s topánkami, ktoré môžu byť vysoké alebo nízke topánky. Pozrite sa na konečný výsledok a začať znovu robiť niečo iné.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 10118 krát on-line. Poradie 2192 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 148 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 10118 krát
Fajn baba

Módne hra pre bábiky Bratz. Mať bábiku, ktorá je modelom. Tam je obrovská zbierka šiat a môžete si vybrať jeden pre ňu. Tam sú červené šaty, čierne, modré a mnoho ďalších farieb. Niektoré z nich sú elegantné a formálne a ostatné sviatky a moderné. Zbierka parochne všetkých účesov, všetkých farieb vlasov. Sada je doplnená rukavice, môžete kombinovať farby. A konečne topánky, môžete si vybrať medzi topánky a topánky pre dievčatá.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Fajn baba pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Bratz flash hra s názvom Fajn baba. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Fajn baba , a to sa týka Bratz. Naša nová hra Fajn baba je jedna z najlepších hier Bratz nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Fajn baba, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Fajn baba
SPÄŤ

Bratz Najhranejšie hry

Bozkávanie v Spálni Hrať ►

Bozkávanie v Spálni

6
6 z 10 - 13138 hlasov
Odohrané
158947
krát

V tejto hre, bábiky Bratz pozval svojho priateľa, a ona sa bude robiť v spálni. Pokúste sa, že váš najlepší priateľ nevidíte, pretože ste prišli domov. Pre to, kliknete na jeden člen páru na bábiky Bratz a jej priateľ sa bozkávali.

Bratz Holičské Hrať ►

Bratz Holičské

4
4 z 10 - 3566 hlasov
Odohrané
47361
krát

Vyberte si Bratz štýl, ktorý chcete dať. Po prvé, budete musieť vziať šampón, umyť a suché vlasy. Kliknite na kartách, aby vaše Bratz Super nádherný štýl. Vyberte si účes, farbu a šmuhy. Má váš make-up a nechty? potom pridať nejaké príslušenstvo na tele dokončuje. Ak sa vám páči a myslíte, že ste perfektný, kliknite na tlačidlo Dokončiť vidieť svoj ​​výtvor! Ak chcete niečo zmeniť, klikni ...

Stylista pre modely Hrať ►

Stylista pre modely

5
5 z 10 - 4008 hlasov
Odohrané
40385
krát

Ste návrhár bábik Bratz. Vyhľadávanie, kombinovať najnovšie módou a štýly pre ne. Vytvorte si svoj ​​vlastný časopis Bratz! Vyberte si bábiku Bratz hrať a vybrať si pre svoje nohavice, mikiny, všetky najnovšej módy. Až budete hotoví obliekanie svoje obľúbené šaty, vytvára kryt vášho vlastného časopisu, kliknite na «GO» a pozrite sa na výsledok. Iste budete tráviť vytvárať veľké módy.