Hry Zdarma

Bábiky Bratz na Vianoce

Hry Bratz

Bábiky Bratz na Vianoce

Bábiky Bratz na Vianoce Hodnotenie: 5/10

Bábiky Bratz na Vianoce Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Páči sa vám Bratz? Rovnako ako vo svete módy? Na Bratz láska Vianoce a musia byť ideálne pre dovolenku. V tejto módnej hre si musíte vybrať každý z doplnkov k našej obľúbenej bábiky. Musíte kliknúť myšou na každej z ikon na hornej prechádzať rôznymi prvkami, ktoré majú byť užívateľsky nastavili. Zmena farby očí. Zmeny šperky. Vymeňte si odev a módne oblečenie. Zmena topánky. Zmeny módne doplnky. Musíte urobiť to najelegantnejšie.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 14994 krát on-line. Poradie 1392 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 354 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 14994 krát
Bábiky Bratz na Vianoce

Hra Bratz bábiky, v ktorej ste, aby vaše zápästie je najkrajšie a elegantné na prechádzku v zime. Vianoce sa blížia a padá sneh, je zima, takže budete musieť obliekať správne chladu s teplé oblečenie. Musíte si vybrať svojho šatníka zápästia medzi všetkými oblečenia, šperkov a doplnkov, ktorý máte k dispozícii. Bratz bábiky sú niektoré, ktoré sa stali veľmi známy pre svoje odhodlanie k móde a športu s toľkými mladých ľudí a dospievajúcich sa cítil veľmi identifikované. Sú zbierka bábik, ktoré majú svoju vlastnú osobnosť a štýl. Veľmi namočiť s módou a športu.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Bábiky Bratz na Vianoce pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Bratz flash hra s názvom Bábiky Bratz na Vianoce. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Bábiky Bratz na Vianoce , a to sa týka Bratz. Naša nová hra Bábiky Bratz na Vianoce je jedna z najlepších hier Bratz nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Bábiky Bratz na Vianoce, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Bábiky Bratz na Vianoce
SPÄŤ

Bratz Najhranejšie hry

Bozkávanie v Spálni Hrať ►

Bozkávanie v Spálni

6
6 z 10 - 13138 hlasov
Odohrané
158971
krát

V tejto hre, bábiky Bratz pozval svojho priateľa, a ona sa bude robiť v spálni. Pokúste sa, že váš najlepší priateľ nevidíte, pretože ste prišli domov. Pre to, kliknete na jeden člen páru na bábiky Bratz a jej priateľ sa bozkávali.

Bratz Holičské Hrať ►

Bratz Holičské

4
4 z 10 - 3566 hlasov
Odohrané
47532
krát

Vyberte si Bratz štýl, ktorý chcete dať. Po prvé, budete musieť vziať šampón, umyť a suché vlasy. Kliknite na kartách, aby vaše Bratz Super nádherný štýl. Vyberte si účes, farbu a šmuhy. Má váš make-up a nechty? potom pridať nejaké príslušenstvo na tele dokončuje. Ak sa vám páči a myslíte, že ste perfektný, kliknite na tlačidlo Dokončiť vidieť svoj ​​výtvor! Ak chcete niečo zmeniť, klikni ...

Stylista pre modely Hrať ►

Stylista pre modely

5
5 z 10 - 4008 hlasov
Odohrané
40424
krát

Ste návrhár bábik Bratz. Vyhľadávanie, kombinovať najnovšie módou a štýly pre ne. Vytvorte si svoj ​​vlastný časopis Bratz! Vyberte si bábiku Bratz hrať a vybrať si pre svoje nohavice, mikiny, všetky najnovšej módy. Až budete hotoví obliekanie svoje obľúbené šaty, vytvára kryt vášho vlastného časopisu, kliknite na «GO» a pozrite sa na výsledok. Iste budete tráviť vytvárať veľké módy.