Hry Zdarma

Bratz nosia tradičné kroje

Hry Bratz

Bratz nosia tradičné kroje

Bratz nosia tradičné kroje Hodnotenie: 5/10

Bratz nosia tradičné kroje Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Hoci bábiky Bratz sú vždy oblečení v moderných šatách, v tejto hre si môžete obliecť tento Bratz s rôznymi oblečenie z dávnych čias. Tie sú nastavené v rôznych módne minulých šaty. Niektoré z týchto tradičných šiat sú inšpirované módou viktoriánskej dobe. Vo svete anime a manga sa nazývajú lolita bábiky oblečené v tomto štýle. Obliecť túto bábiku, pretiahnuť všetky položky na bábiku tele. K dispozícii sú tiež tašky, topánky, parochne a klobúky, ktoré môžete kombinovať ako sa vám páči. Cestujte späť v čase s týmito legrační oblečenie dávne časy.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 11412 krát on-line. Poradie 2045 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 236 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 11412 krát
Bratz nosia tradičné kroje

Sady vidíme v tejto hre sú inšpirované kostýmy nosili v minulosti, ako viktoriánskej éry. Bratz sú charakterizované šaty s najnovšej módy, ale v tomto prípade môžeme vidieť v dobovom oblečení. Takéto odevy a šaty majú veľké čaro, a bábika je oblečená s veľkou eleganciou. Šaty majú dlhý let a mnoho ozdoby a detaily, dokonca sa trochu preťažený, čo je rys starej módy.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Bratz nosia tradičné kroje pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Bratz flash hra s názvom Bratz nosia tradičné kroje. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Bratz nosia tradičné kroje , a to sa týka Bratz. Naša nová hra Bratz nosia tradičné kroje je jedna z najlepších hier Bratz nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Bratz nosia tradičné kroje, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Bratz nosia tradičné kroje
SPÄŤ

Bratz Najhranejšie hry

Bozkávanie v Spálni Hrať ►

Bozkávanie v Spálni

6
6 z 10 - 13138 hlasov
Odohrané
158947
krát

V tejto hre, bábiky Bratz pozval svojho priateľa, a ona sa bude robiť v spálni. Pokúste sa, že váš najlepší priateľ nevidíte, pretože ste prišli domov. Pre to, kliknete na jeden člen páru na bábiky Bratz a jej priateľ sa bozkávali.

Bratz Holičské Hrať ►

Bratz Holičské

4
4 z 10 - 3566 hlasov
Odohrané
47361
krát

Vyberte si Bratz štýl, ktorý chcete dať. Po prvé, budete musieť vziať šampón, umyť a suché vlasy. Kliknite na kartách, aby vaše Bratz Super nádherný štýl. Vyberte si účes, farbu a šmuhy. Má váš make-up a nechty? potom pridať nejaké príslušenstvo na tele dokončuje. Ak sa vám páči a myslíte, že ste perfektný, kliknite na tlačidlo Dokončiť vidieť svoj ​​výtvor! Ak chcete niečo zmeniť, klikni ...

Stylista pre modely Hrať ►

Stylista pre modely

5
5 z 10 - 4008 hlasov
Odohrané
40385
krát

Ste návrhár bábik Bratz. Vyhľadávanie, kombinovať najnovšie módou a štýly pre ne. Vytvorte si svoj ​​vlastný časopis Bratz! Vyberte si bábiku Bratz hrať a vybrať si pre svoje nohavice, mikiny, všetky najnovšej módy. Až budete hotoví obliekanie svoje obľúbené šaty, vytvára kryt vášho vlastného časopisu, kliknite na «GO» a pozrite sa na výsledok. Iste budete tráviť vytvárať veľké módy.