Hry Zdarma

Bratz: Vytvoriť novú hviezdu

Hry Bratz

Bratz: Vytvoriť novú hviezdu

Bratz: Vytvoriť novú hviezdu Hodnotenie: 6/10

Bratz: Vytvoriť novú hviezdu Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto hre budete musieť obliekať model ako slávne hviezdy. Všetky sada bielizník sú k dispozícii na vytvorenie modelu vhodný odev. Ak máte radi módu je to vaša hra. Musíte vybrať oblečenie s myšou doľava a vezmite si telo modelu tak, že odev je kladený na to. Idete po celú dobu vidieť výsledok, ako to sa stáva. Majú všetky druhy oblečenia a doplnkov pre ňu, topánky, nohavice, sukne, blúzky, tašky, tričká, atď Môžete zastaviť salónu zmeniť účes a farbu tiež.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 9231 krát on-line. Poradie 2509 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 96 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 9231 krát
Bratz: Vytvoriť novú hviezdu

Ste kreatívny človek? Ak máte radi módu a štýl je to vaša hra. Odporúčame, aby si myslíte, celý obraz tohto modelu. Majú veľkú skriňu pre ňu, so všetkými oblečenie by ste mohli potrebovať. Majú šatník nohavice, sukne, blúzky, svetre, košele, topánky, tašky, šatky a ďalšie doplnky. Môžete si dať kaderníctvo relácie a zmeniť účes, účes a farbu, môžete si dať na parochňu, ktorú chcete.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Bratz: Vytvoriť novú hviezdu pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Bratz flash hra s názvom Bratz: Vytvoriť novú hviezdu. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Bratz: Vytvoriť novú hviezdu , a to sa týka Bratz. Naša nová hra Bratz: Vytvoriť novú hviezdu je jedna z najlepších hier Bratz nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Bratz: Vytvoriť novú hviezdu, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Bratz: Vytvoriť novú hviezdu
SPÄŤ

Bratz Najhranejšie hry

Bozkávanie v Spálni Hrať ►

Bozkávanie v Spálni

6
6 z 10 - 13138 hlasov
Odohrané
158973
krát

V tejto hre, bábiky Bratz pozval svojho priateľa, a ona sa bude robiť v spálni. Pokúste sa, že váš najlepší priateľ nevidíte, pretože ste prišli domov. Pre to, kliknete na jeden člen páru na bábiky Bratz a jej priateľ sa bozkávali.

Bratz Holičské Hrať ►

Bratz Holičské

4
4 z 10 - 3566 hlasov
Odohrané
47548
krát

Vyberte si Bratz štýl, ktorý chcete dať. Po prvé, budete musieť vziať šampón, umyť a suché vlasy. Kliknite na kartách, aby vaše Bratz Super nádherný štýl. Vyberte si účes, farbu a šmuhy. Má váš make-up a nechty? potom pridať nejaké príslušenstvo na tele dokončuje. Ak sa vám páči a myslíte, že ste perfektný, kliknite na tlačidlo Dokončiť vidieť svoj ​​výtvor! Ak chcete niečo zmeniť, klikni ...

Stylista pre modely Hrať ►

Stylista pre modely

5
5 z 10 - 4008 hlasov
Odohrané
40429
krát

Ste návrhár bábik Bratz. Vyhľadávanie, kombinovať najnovšie módou a štýly pre ne. Vytvorte si svoj ​​vlastný časopis Bratz! Vyberte si bábiku Bratz hrať a vybrať si pre svoje nohavice, mikiny, všetky najnovšej módy. Až budete hotoví obliekanie svoje obľúbené šaty, vytvára kryt vášho vlastného časopisu, kliknite na «GO» a pozrite sa na výsledok. Iste budete tráviť vytvárať veľké módy.