Hry Zdarma

Bratz: Oblečenie & doplnky

Hry Bratz

Bratz: Oblečenie & doplnky

Bratz: Oblečenie & doplnky Hodnotenie: 5/10

Bratz: Oblečenie & doplnky Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Táto bábika Bratz má rad oblečenia a doplnkov všetkého druhu pre túto šaty do hry. V hornej časti môžete vidieť rôzne účesy, v centrálnej oblasti ukazuje, oblečenie a najnovšie oblečenie. V spodnej časti hry si môžete prezrieť veľkú zbierku topánok, sprevádzaný najlepších doplnkov, ako sú slnečné okuliare, retiazky a iné predmety pre dokončenie oblečenie. Máte všetko, čo potrebujete obliekajú túto bábiku v najzábavnejších, súčasné a moderné oblečenie! A najlepšie na tom je, že máte na svojom počítači, kedykoľvek budete chcieť.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 10111 krát on-line. Poradie 2515 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 100 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 10111 krát
Bratz: Oblečenie & doplnky

Bratz sa vyznačujú veľmi moderné bábiky, ktoré sú oblečené ako dievčatá dnes. Vyzerajú ako mladé dievčatá, ktorí sa starajú o ich imidž a módy. Oni majú vždy mnoho rôznych oblečenie a veľa doplnkov, ktoré môžu byť vymenené veľmi ľahko. Pre dievčatá, ktoré milujú módu a hrať bábiky, budú milovať Bratz. Sú medzi najobľúbenejšie a najpredávanejšie bábiky.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Bratz: Oblečenie & doplnky pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Bratz flash hra s názvom Bratz: Oblečenie & doplnky. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Bratz: Oblečenie & doplnky , a to sa týka Bratz. Naša nová hra Bratz: Oblečenie & doplnky je jedna z najlepších hier Bratz nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Bratz: Oblečenie & doplnky, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Bratz: Oblečenie & doplnky
SPÄŤ

Bratz Najhranejšie hry

Bozkávanie v Spálni Hrať ►

Bozkávanie v Spálni

6
6 z 10 - 13138 hlasov
Odohrané
158947
krát

V tejto hre, bábiky Bratz pozval svojho priateľa, a ona sa bude robiť v spálni. Pokúste sa, že váš najlepší priateľ nevidíte, pretože ste prišli domov. Pre to, kliknete na jeden člen páru na bábiky Bratz a jej priateľ sa bozkávali.

Bratz Holičské Hrať ►

Bratz Holičské

4
4 z 10 - 3566 hlasov
Odohrané
47361
krát

Vyberte si Bratz štýl, ktorý chcete dať. Po prvé, budete musieť vziať šampón, umyť a suché vlasy. Kliknite na kartách, aby vaše Bratz Super nádherný štýl. Vyberte si účes, farbu a šmuhy. Má váš make-up a nechty? potom pridať nejaké príslušenstvo na tele dokončuje. Ak sa vám páči a myslíte, že ste perfektný, kliknite na tlačidlo Dokončiť vidieť svoj ​​výtvor! Ak chcete niečo zmeniť, klikni ...

Stylista pre modely Hrať ►

Stylista pre modely

5
5 z 10 - 4008 hlasov
Odohrané
40385
krát

Ste návrhár bábik Bratz. Vyhľadávanie, kombinovať najnovšie módou a štýly pre ne. Vytvorte si svoj ​​vlastný časopis Bratz! Vyberte si bábiku Bratz hrať a vybrať si pre svoje nohavice, mikiny, všetky najnovšej módy. Až budete hotoví obliekanie svoje obľúbené šaty, vytvára kryt vášho vlastného časopisu, kliknite na «GO» a pozrite sa na výsledok. Iste budete tráviť vytvárať veľké módy.