Hry Zdarma

Módne Leto

Hry Bratz

Módne Leto

Módne Leto Hodnotenie: 5/10

Módne Leto Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V lete je teplé počasie, takže budete musieť vybrať čerstvejšie oblečenie pre túto dievčinu. V lete Bratz sú veľmi horúce, takže budete musieť nosiť ľahké oblečenie. V tejto hre budete pomocou myši kliknite na odev a pohybom myši, posunutie odev do tela bábiky. Máte desiatky kusov oblečenia z čoho vyberať. Musíte urobiť sadu módy, ktoré sú užitočné a pekné na leto. Bratz bábiky sú milovník módy, takže budete musieť pomôcť mať letné oblečenie je veľmi pekné, moderné a primerané teplo až niekoľko dní, a to najmä na ísť na pláž. Letná móda pre niektoré horúce dni.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 11022 krát on-line. Poradie 1985 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 234 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 11022 krát
Módne Leto

Letné módne hra, v ktorej budete musieť obliekať protagonistovi krátke šaty. Je horúco v hre a budete musieť vykonať celý šatník, ktorý model máte. Vyberte si plavky, šatku, košele, čiapky, topánky, šperky, slnečné okuliare a všetko čo môžete potrebovať pre deň na pláži alebo pri bazéne. V lete šaty zmení veľa, pretože to je veľmi horúce a oblečenie musieť prispôsobiť tejto situácii. Oblečenie kratšie, s menším počtom a ľahšie tkaniny. Odpočinkový deň môžete stráviť na pláži alebo pri bazéne, opaľovanie a relaxáciu.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Módne Leto pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Bratz flash hra s názvom Módne Leto. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Módne Leto , a to sa týka Bratz. Naša nová hra Módne Leto je jedna z najlepších hier Bratz nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Módne Leto, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Módne Leto
SPÄŤ

Bratz Najhranejšie hry

Bozkávanie v Spálni Hrať ►

Bozkávanie v Spálni

6
6 z 10 - 13138 hlasov
Odohrané
158971
krát

V tejto hre, bábiky Bratz pozval svojho priateľa, a ona sa bude robiť v spálni. Pokúste sa, že váš najlepší priateľ nevidíte, pretože ste prišli domov. Pre to, kliknete na jeden člen páru na bábiky Bratz a jej priateľ sa bozkávali.

Bratz Holičské Hrať ►

Bratz Holičské

4
4 z 10 - 3566 hlasov
Odohrané
47534
krát

Vyberte si Bratz štýl, ktorý chcete dať. Po prvé, budete musieť vziať šampón, umyť a suché vlasy. Kliknite na kartách, aby vaše Bratz Super nádherný štýl. Vyberte si účes, farbu a šmuhy. Má váš make-up a nechty? potom pridať nejaké príslušenstvo na tele dokončuje. Ak sa vám páči a myslíte, že ste perfektný, kliknite na tlačidlo Dokončiť vidieť svoj ​​výtvor! Ak chcete niečo zmeniť, klikni ...

Stylista pre modely Hrať ►

Stylista pre modely

5
5 z 10 - 4008 hlasov
Odohrané
40424
krát

Ste návrhár bábik Bratz. Vyhľadávanie, kombinovať najnovšie módou a štýly pre ne. Vytvorte si svoj ​​vlastný časopis Bratz! Vyberte si bábiku Bratz hrať a vybrať si pre svoje nohavice, mikiny, všetky najnovšej módy. Až budete hotoví obliekanie svoje obľúbené šaty, vytvára kryt vášho vlastného časopisu, kliknite na «GO» a pozrite sa na výsledok. Iste budete tráviť vytvárať veľké módy.