Hry Zdarma

Bratz sú Ideálne pre Vianoce

Hry Bratz

Bratz sú Ideálne pre Vianoce

Bratz sú Ideálne pre Vianoce Hodnotenie: 6/10

Bratz sú Ideálne pre Vianoce Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto hre budete musieť obliekať bábiky Bratz, ktoré idú najlepšie s Vianocami, pomocou myši. K dispozícii je veľká skriňa plná stoviek kusov oblečenia. Môžete si vybrať oblečenie, ktoré bude niesť najmodernejšie bábiky. Musíte vidieť, že oblečenie, ktoré kombinuje s Ak ste milovníkom módy iste máte radi túto hru. Nechajte hornej časti obrazovky, ktorý uviedol, že niektoré ikony, ako je typ oblečenia, ktoré si môžete vybrať. Musíte urobiť to ísť ísť moderné kombinovať túto zimu a Vianoce.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 21610 krát on-line. Poradie 899 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 596 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 21610 krát
Bratz sú Ideálne pre Vianoce

Bratz užiť Vianoce a chcú nosiť Santa Claus oblečenie. Pomocou myši vybrať oblečenie sa vám páči, a presuňte ich do ich tiel. Módne hra. Hráči majú ísť tento rok v zime a musí sa obliekať v najmodernejším spôsobom. Môžete si vybrať oblečenie pre hráčov. Jedná sa o najznámejší a moderné bábiky. Existujú tisíce možných kombinácií oblečenia. Nájsť oblečenie, ktoré kombinujú viac, takže výsledkom je forma moderného a štýlového oblečenia. Prechádzať cez oblečenie pre všetky odevy sú rovnakej farby. Naše dievčatá nosia moderný a štýlový.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Bratz sú Ideálne pre Vianoce pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Bratz flash hra s názvom Bratz sú Ideálne pre Vianoce. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Bratz sú Ideálne pre Vianoce , a to sa týka Bratz. Naša nová hra Bratz sú Ideálne pre Vianoce je jedna z najlepších hier Bratz nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Bratz sú Ideálne pre Vianoce, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Bratz sú Ideálne pre Vianoce
SPÄŤ

Bratz Najhranejšie hry

Bozkávanie v Spálni Hrať ►

Bozkávanie v Spálni

6
6 z 10 - 13138 hlasov
Odohrané
158973
krát

V tejto hre, bábiky Bratz pozval svojho priateľa, a ona sa bude robiť v spálni. Pokúste sa, že váš najlepší priateľ nevidíte, pretože ste prišli domov. Pre to, kliknete na jeden člen páru na bábiky Bratz a jej priateľ sa bozkávali.

Bratz Holičské Hrať ►

Bratz Holičské

4
4 z 10 - 3566 hlasov
Odohrané
47548
krát

Vyberte si Bratz štýl, ktorý chcete dať. Po prvé, budete musieť vziať šampón, umyť a suché vlasy. Kliknite na kartách, aby vaše Bratz Super nádherný štýl. Vyberte si účes, farbu a šmuhy. Má váš make-up a nechty? potom pridať nejaké príslušenstvo na tele dokončuje. Ak sa vám páči a myslíte, že ste perfektný, kliknite na tlačidlo Dokončiť vidieť svoj ​​výtvor! Ak chcete niečo zmeniť, klikni ...

Stylista pre modely Hrať ►

Stylista pre modely

5
5 z 10 - 4008 hlasov
Odohrané
40429
krát

Ste návrhár bábik Bratz. Vyhľadávanie, kombinovať najnovšie módou a štýly pre ne. Vytvorte si svoj ​​vlastný časopis Bratz! Vyberte si bábiku Bratz hrať a vybrať si pre svoje nohavice, mikiny, všetky najnovšej módy. Až budete hotoví obliekanie svoje obľúbené šaty, vytvára kryt vášho vlastného časopisu, kliknite na «GO» a pozrite sa na výsledok. Iste budete tráviť vytvárať veľké módy.