Hry Zdarma

Skombinujte Farby s Bratz

Hry Bratz

Skombinujte Farby s Bratz

Skombinujte Farby s Bratz Hodnotenie: 4/10

Skombinujte Farby s Bratz Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto online hre musíte vybrať dievča Bratz, ktoré chcete mať ako model. Pomocou šípok meniť oblečenie, ktoré chcete ju nosiť. Kliknutím na tkanivá vzoru alebo farby, a potom kliknite na celom oblečení. Keď ste hotoví, vyberte scenár a sledovať, ako sa vaše Bratz Model má za následok. Sfarbenie módne hra, musíte zafarbiť oblečenie, farebné kombinácie vyzerať moderné a odvážne. Pokiaľ máte radi módu, ako ste boli zvyknutí cvičiť kombinovať farby v móde. Sada farebných váš šatník Bratz série protagonista.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 19200 krát on-line. Poradie 1050 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 4.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnotenie na základe 984 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 19200 krát
Skombinujte Farby s Bratz

Obráťte sa na pravej návrhár Bratz! Teraz môžete konečne vybrať oblečenie sa vám páči najviac k výzdobe vášho bábiku, ako ste vždy chceli. Staňte sa skutočným dizajnovým o Bratz! Teraz, konečne, môžete si vybrať oblečenie, ktoré chcete ozdobiť zápästia ako ste vždy chceli. Najprv vyberte všetky šaty, môžete ísť a vybrať tričká, nohavice, topánky, ponožky a všetky iné bielizeň s označením protagonista. Všetko oblečenie vidieť v čiernej a bielej, takže teraz Pridať farbu, takže všetko, čo je krajšie. Môžete cvičiť ako je farebné schéma. Máte veľa odtieňov a výtlačky. Tlačené tkaniny pre kostýmy. Módne milenci vedia, že farby majú byť spojení so sebou, takže budete musieť vykonať vhodnú kombináciu.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Skombinujte Farby s Bratz pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Bratz flash hra s názvom Skombinujte Farby s Bratz. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Skombinujte Farby s Bratz , a to sa týka Bratz. Naša nová hra Skombinujte Farby s Bratz je jedna z najlepších hier Bratz nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Skombinujte Farby s Bratz, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Skombinujte Farby s Bratz
SPÄŤ

Bratz Najhranejšie hry

Bozkávanie v Spálni Hrať ►

Bozkávanie v Spálni

6
6 z 10 - 13138 hlasov
Odohrané
158973
krát

V tejto hre, bábiky Bratz pozval svojho priateľa, a ona sa bude robiť v spálni. Pokúste sa, že váš najlepší priateľ nevidíte, pretože ste prišli domov. Pre to, kliknete na jeden člen páru na bábiky Bratz a jej priateľ sa bozkávali.

Bratz Holičské Hrať ►

Bratz Holičské

4
4 z 10 - 3566 hlasov
Odohrané
47548
krát

Vyberte si Bratz štýl, ktorý chcete dať. Po prvé, budete musieť vziať šampón, umyť a suché vlasy. Kliknite na kartách, aby vaše Bratz Super nádherný štýl. Vyberte si účes, farbu a šmuhy. Má váš make-up a nechty? potom pridať nejaké príslušenstvo na tele dokončuje. Ak sa vám páči a myslíte, že ste perfektný, kliknite na tlačidlo Dokončiť vidieť svoj ​​výtvor! Ak chcete niečo zmeniť, klikni ...

Stylista pre modely Hrať ►

Stylista pre modely

5
5 z 10 - 4008 hlasov
Odohrané
40429
krát

Ste návrhár bábik Bratz. Vyhľadávanie, kombinovať najnovšie módou a štýly pre ne. Vytvorte si svoj ​​vlastný časopis Bratz! Vyberte si bábiku Bratz hrať a vybrať si pre svoje nohavice, mikiny, všetky najnovšej módy. Až budete hotoví obliekanie svoje obľúbené šaty, vytvára kryt vášho vlastného časopisu, kliknite na «GO» a pozrite sa na výsledok. Iste budete tráviť vytvárať veľké módy.