Hry Zdarma

Stylista pre modely

Hry Bratz

Stylista pre modely

Stylista pre modely Hodnotenie: 5/10

Stylista pre modely Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Ste návrhár bábik Bratz. Vyhľadávanie, kombinovať najnovšie módou a štýly pre ne. Vytvorte si svoj ​​vlastný časopis Bratz! Vyberte si bábiku Bratz hrať a vybrať si pre svoje nohavice, mikiny, všetky najnovšej módy. Až budete hotoví obliekanie svoje obľúbené šaty, vytvára kryt vášho vlastného časopisu, kliknite na «GO» a pozrite sa na výsledok. Iste budete tráviť vytvárať veľké módy.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 40212 krát on-line. Poradie 440 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 4006 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 40212 krát
Stylista pre modely

Nastaviť štýl. Môžete si vybrať všetky oblečenie, darčeky a doplnky pre dievčatá. Prechádzať cez šaty model pre hrdinu. Pre "Tvorba Úvod» dokončiť hru kliknite na tlačidlo Pozadie zmeniť pozadie krytu a pridať titulok a urobiť vyhlásenie ako celebrity! Vytlačiť tento časopis alebo e-mailom, že priateľovi. Môžete si vytvoriť nekonečné množstvo kombinácií módy a vytlačiť všetky výsledky vidieť, ktorý model sa vám páči najviac módne.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Stylista pre modely pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Bratz flash hra s názvom Stylista pre modely. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Stylista pre modely , a to sa týka Bratz. Naša nová hra Stylista pre modely je jedna z najlepších hier Bratz nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Stylista pre modely, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Stylista pre modely
SPÄŤ

Bratz Najhranejšie hry

Bozkávanie v Spálni Hrať ►

Bozkávanie v Spálni

6
6 z 10 - 13138 hlasov
Odohrané
158881
krát

V tejto hre, bábiky Bratz pozval svojho priateľa, a ona sa bude robiť v spálni. Pokúste sa, že váš najlepší priateľ nevidíte, pretože ste prišli domov. Pre to, kliknete na jeden člen páru na bábiky Bratz a jej priateľ sa bozkávali.

Bratz Holičské Hrať ►

Bratz Holičské

4
4 z 10 - 3554 hlasov
Odohrané
46530
krát

Vyberte si Bratz štýl, ktorý chcete dať. Po prvé, budete musieť vziať šampón, umyť a suché vlasy. Kliknite na kartách, aby vaše Bratz Super nádherný štýl. Vyberte si účes, farbu a šmuhy. Má váš make-up a nechty? potom pridať nejaké príslušenstvo na tele dokončuje. Ak sa vám páči a myslíte, že ste perfektný, kliknite na tlačidlo Dokončiť vidieť svoj ​​výtvor! Ak chcete niečo zmeniť, klikni ...

obliekanie a módne bábiky Bratz Hrať ►

Obliekanie a módne bábiky Bratz

3
3 z 10 - 2668 hlasov
Odohrané
39478
krát

V tejto hre budete musieť vybrať jednu z troch Bratz bábiky sú k dispozícii s myšou módne obliekať so všetkými oblečenie vnútri vianočných balíčkov. Ak chcete urobiť, kliknite na dary balíčkov na boku, s myšou, ste na správnej strane zápästia a ísť sa nosiť oblečenie, ktoré sa zobrazí, kliknutím sa myš kladený na modeli. Musíte vytvoriť súbor, ktorý je originálny a kolorista pre každý z modelov. Môžete opako ...