Hry Zdarma

obliekanie a módne bábiky Bratz

Hry Bratz

obliekanie a módne bábiky Bratz

Obliekanie a módne bábiky Bratz Hodnotenie: 3/10

obliekanie a módne bábiky Bratz Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto hre budete musieť vybrať jednu z troch Bratz bábiky sú k dispozícii s myšou módne obliekať so všetkými oblečenie vnútri vianočných balíčkov. Ak chcete urobiť, kliknite na dary balíčkov na boku, s myšou, ste na správnej strane zápästia a ísť sa nosiť oblečenie, ktoré sa zobrazí, kliknutím sa myš kladený na modeli. Musíte vytvoriť súbor, ktorý je originálny a kolorista pre každý z modelov. Môžete opakovať hru toľkokrát, koľkokrát chcete, aby boli rôzne výtvory.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 39563 krát on-line. Poradie 456 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 3.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hodnotenie na základe 2668 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 39563 krát
obliekanie a módne bábiky Bratz

Flash hra hračky, kde musíte obliekať módne bábiky. Video hra Bratz bábiky s Lunou, Yuki, Suzie ako najslávnejší bábiky. Módny činnosť, pri ktorej budete musieť vybrať z oblečenia a módnych doplnkov pre model. Musíte spustiť hru výberom jednej z troch dievčat, aby sa váš model. Musíte ísť otvorení krabice na pravej strane obsahujú rôzne druhy oblečenia.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom obliekanie a módne bábiky Bratz pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Bratz flash hra s názvom obliekanie a módne bábiky Bratz. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra obliekanie a módne bábiky Bratz , a to sa týka Bratz. Naša nová hra obliekanie a módne bábiky Bratz je jedna z najlepších hier Bratz nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom obliekanie a módne bábiky Bratz, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

obliekanie a módne bábiky Bratz
SPÄŤ

Bratz Najhranejšie hry

Bozkávanie v Spálni Hrať ►

Bozkávanie v Spálni

6
6 z 10 - 13138 hlasov
Odohrané
158973
krát

V tejto hre, bábiky Bratz pozval svojho priateľa, a ona sa bude robiť v spálni. Pokúste sa, že váš najlepší priateľ nevidíte, pretože ste prišli domov. Pre to, kliknete na jeden člen páru na bábiky Bratz a jej priateľ sa bozkávali.

Bratz Holičské Hrať ►

Bratz Holičské

4
4 z 10 - 3566 hlasov
Odohrané
47549
krát

Vyberte si Bratz štýl, ktorý chcete dať. Po prvé, budete musieť vziať šampón, umyť a suché vlasy. Kliknite na kartách, aby vaše Bratz Super nádherný štýl. Vyberte si účes, farbu a šmuhy. Má váš make-up a nechty? potom pridať nejaké príslušenstvo na tele dokončuje. Ak sa vám páči a myslíte, že ste perfektný, kliknite na tlačidlo Dokončiť vidieť svoj ​​výtvor! Ak chcete niečo zmeniť, klikni ...

Stylista pre modely Hrať ►

Stylista pre modely

5
5 z 10 - 4008 hlasov
Odohrané
40429
krát

Ste návrhár bábik Bratz. Vyhľadávanie, kombinovať najnovšie módou a štýly pre ne. Vytvorte si svoj ​​vlastný časopis Bratz! Vyberte si bábiku Bratz hrať a vybrať si pre svoje nohavice, mikiny, všetky najnovšej módy. Až budete hotoví obliekanie svoje obľúbené šaty, vytvára kryt vášho vlastného časopisu, kliknite na «GO» a pozrite sa na výsledok. Iste budete tráviť vytvárať veľké módy.