Hry Zdarma

zdobiť Bratz

Hry Bratz

zdobiť Bratz

Zdobiť Bratz Hodnotenie: 5/10

zdobiť Bratz Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Zadajte bábiky Bratz šatňu a vybrať šaty, ktoré kladú. V jej šatníku nájdete rôzne modely nohavice, sukne, blúzky, topy, košele, šaty, topánky, topánky a sandále. Tam sú tiež tisíce doplnkov, ktoré zdobia vzhľad vašej bábiky. Môžete sa obliekať na večierok, elegantný, ležérny, športový alebo komfortný. Obliecť túto bábiku, vybrať oblečenie sa vám páči, a pretiahnite ich do bábiky tela. Týmto spôsobom si môžete dať čerstvý a moderný štýl, dokonca aj meniť účes a farbu vlasov. Ako je to ďalej na sebe naše Bratz dnes?.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 10399 krát on-line. Poradie 2450 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 96 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 10399 krát
zdobiť Bratz

V on-line obliekajú hry môžete cítiť ako skutočné kaderníčka. V nich musíte použiť svoje predstavy o móde a ukázať, že majú dobrý vkus kombinovať rôzne oblečenie. Musíte tiež zvoliť príslušenstvo, ktoré najlepšie vľavo so zvyškom oblečenia si vyberiete. Móda sa neustále mení, a vždy nové šaty, ktoré sa stali veľmi populárne rýchlo. Existujú aj iné oblečenie ľudia nosia už nie, a keď sa to stane, že hovorí, že je zastaraný.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom zdobiť Bratz pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Bratz flash hra s názvom zdobiť Bratz. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra zdobiť Bratz , a to sa týka Bratz. Naša nová hra zdobiť Bratz je jedna z najlepších hier Bratz nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom zdobiť Bratz, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

zdobiť Bratz
SPÄŤ

Bratz Najhranejšie hry

Bozkávanie v Spálni Hrať ►

Bozkávanie v Spálni

6
6 z 10 - 13138 hlasov
Odohrané
158947
krát

V tejto hre, bábiky Bratz pozval svojho priateľa, a ona sa bude robiť v spálni. Pokúste sa, že váš najlepší priateľ nevidíte, pretože ste prišli domov. Pre to, kliknete na jeden člen páru na bábiky Bratz a jej priateľ sa bozkávali.

Bratz Holičské Hrať ►

Bratz Holičské

4
4 z 10 - 3566 hlasov
Odohrané
47361
krát

Vyberte si Bratz štýl, ktorý chcete dať. Po prvé, budete musieť vziať šampón, umyť a suché vlasy. Kliknite na kartách, aby vaše Bratz Super nádherný štýl. Vyberte si účes, farbu a šmuhy. Má váš make-up a nechty? potom pridať nejaké príslušenstvo na tele dokončuje. Ak sa vám páči a myslíte, že ste perfektný, kliknite na tlačidlo Dokončiť vidieť svoj ​​výtvor! Ak chcete niečo zmeniť, klikni ...

Stylista pre modely Hrať ►

Stylista pre modely

5
5 z 10 - 4008 hlasov
Odohrané
40385
krát

Ste návrhár bábik Bratz. Vyhľadávanie, kombinovať najnovšie módou a štýly pre ne. Vytvorte si svoj ​​vlastný časopis Bratz! Vyberte si bábiku Bratz hrať a vybrať si pre svoje nohavice, mikiny, všetky najnovšej módy. Až budete hotoví obliekanie svoje obľúbené šaty, vytvára kryt vášho vlastného časopisu, kliknite na «GO» a pozrite sa na výsledok. Iste budete tráviť vytvárať veľké módy.