Hry Zdarma

Vyrovnajte Klenoty

Hry Bratz

Vyrovnajte Klenoty

Vyrovnajte Klenoty Hodnotenie: 6/10

Vyrovnajte Klenoty Hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Zarovná drahokamy v tejto hre o body. Kliknite na dva drahokamy, ktoré sa blížia k výmene miesto. Keď tri alebo viac rovnakej sú spolu v riadku alebo stĺpci, oni zmizne a vy získavate body. Čím viac rovnakých položiek máte linku, tým viac bodov získate ich zmiznutia. Pyramída je hodiny, ktoré hracej doby. Hra končí, keď všetky šperky zmizne. Získajte na štyri Bratz bábiky tvár vyhrať hru. Na šperky zamilovať Bratz tak, aby línia diamantov rôznych veľkostí vyhrať.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 26906 krát on-line. Poradie 690 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 1586 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 26906 krát
Vyrovnajte Klenoty

Bejeweled v ktorej musíte urobiť, radu rovnakých prvkov, ako sú diamanty. Už šperky a drahé kamene rôznych veľkostí. Musíte dať v rade tri diamanty rovnaké, môže mať viac ako tri a tie väčšie viac bodov získate zmiznúť. Hra si kladie za cieľ, aby sa ako mnoho riadkov ako je to možné v čase, kedy ste daný. Je to hra, inteligencia a schopnosť rýchlo nájsť možnosti, ktoré máte na obrazovke medzi všetkými prvkami. Ak máte radi šperky, diamanty a drahé kamene, je to hra, ktorá sa vám bude páčiť.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Vyrovnajte Klenoty pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Bratz flash hra s názvom Vyrovnajte Klenoty. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Vyrovnajte Klenoty , a to sa týka Bratz. Naša nová hra Vyrovnajte Klenoty je jedna z najlepších hier Bratz nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Vyrovnajte Klenoty, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Vyrovnajte Klenoty
SPÄŤ

Bratz Najhranejšie hry

Bozkávanie v Spálni Hrať ►

Bozkávanie v Spálni

6
6 z 10 - 13138 hlasov
Odohrané
158973
krát

V tejto hre, bábiky Bratz pozval svojho priateľa, a ona sa bude robiť v spálni. Pokúste sa, že váš najlepší priateľ nevidíte, pretože ste prišli domov. Pre to, kliknete na jeden člen páru na bábiky Bratz a jej priateľ sa bozkávali.

Bratz Holičské Hrať ►

Bratz Holičské

4
4 z 10 - 3566 hlasov
Odohrané
47548
krát

Vyberte si Bratz štýl, ktorý chcete dať. Po prvé, budete musieť vziať šampón, umyť a suché vlasy. Kliknite na kartách, aby vaše Bratz Super nádherný štýl. Vyberte si účes, farbu a šmuhy. Má váš make-up a nechty? potom pridať nejaké príslušenstvo na tele dokončuje. Ak sa vám páči a myslíte, že ste perfektný, kliknite na tlačidlo Dokončiť vidieť svoj ​​výtvor! Ak chcete niečo zmeniť, klikni ...

Stylista pre modely Hrať ►

Stylista pre modely

5
5 z 10 - 4008 hlasov
Odohrané
40429
krát

Ste návrhár bábik Bratz. Vyhľadávanie, kombinovať najnovšie módou a štýly pre ne. Vytvorte si svoj ​​vlastný časopis Bratz! Vyberte si bábiku Bratz hrať a vybrať si pre svoje nohavice, mikiny, všetky najnovšej módy. Až budete hotoví obliekanie svoje obľúbené šaty, vytvára kryt vášho vlastného časopisu, kliknite na «GO» a pozrite sa na výsledok. Iste budete tráviť vytvárať veľké módy.