Hry Zdarma

Vytvorenie mozaiky

Hry dekorácie

Vytvorenie mozaiky

Vytvorenie mozaiky Hodnotenie: 7/10

Vytvorenie mozaiky hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Mozaiky sú umelecké diela, ktoré sú vytvorené z dlaždíc. Malé kúsky farby spojiť so sebou pre vytvorenie väčšieho obrazu. V tejto hre budete musieť maľovať dlaždice vybrať obrázok, ktorý chcete vykonať. Potom si vyberte farby, ktoré chcete použiť vo výkrese. Konečne, tieto farby majú rozbiť na kusy, aby tieto kúsky skla na farbenie prácu. Broken vitráže kúsky, aby papier mozaiku. Sú umiestnené v rovnakej oblasti, aby farby na povrchu. Otestujte si svoju kreativitu s týmto on-line herný dizajn mozaiky.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 8920 krát on-line. Poradie 3445 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 7.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnotenie na základe 90 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 8920 krát
Vytvorenie mozaiky

Mozaiky sú malé farebné kúsky, ktoré sa spoja vytvoriť väčšie dielo. Využíva základné výkres na farbu každej zo zmluvných strán. Ako hra sfarbenie, ale s kúskami rozbitých farieb. Mozaiky sú vyrobené s malým sklenené alebo keramické dlaždice, ktoré sa lepia na povrch, aby sa farba a tvar. Existuje mnoho rôznych techník, ako zaobchádzať s mozaiku. V tejto hre budete mať na výber medzi rôznymi farbami pre použitie vo výzdobe kresby, že je to každý model.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Vytvorenie mozaiky pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Dekorácie flash hra s názvom Vytvorenie mozaiky. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Vytvorenie mozaiky , a to sa týka Dekorácie. Naša nová hra Vytvorenie mozaiky je jedna z najlepších hier Dekorácie nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Vytvorenie mozaiky, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Vytvorenie mozaiky
SPÄŤ

Dekorácie najhranejšie hry

Zdobenie Torty Hrať ►

Zdobenie torty

3
3 z 10 - 1998 hlasov
Odohrané
30079
krát

Užite si zdobenie tohto lahodného torte. Pre to, vybrať zložky, ktoré sa nachádzajú v ľavej a pravej časti koláče a začať ho vyzdobiť, ako si prajete.

Denník Dievčatá Hrať ►

Denník dievčatá

5
5 z 10 - 1634 hlasov
Odohrané
24505
krát

V tejto hre musíte vytvoriť svoj vlastný denník. Ak chcete vytvoriť, musíte sa vystroja holka. Ak chcete zdobiť dievča, musíte stlačiť tlačidlo dievča s myšou. Potom, čo kliknete na ikony, ktoré sa zobrazujú v pravej časti obrazovky a vyberte účes, oblečenie, šperky a doplnky, ktoré vám páči viac ich. Keď ste oblečený do nej môžete vyzdobiť denníka. Dekorovať stránky, musíte kliknúť ...

Ozdobte Kaderník Hrať ►

Ozdobte kaderník

5
5 z 10 - 900 hlasov
Odohrané
13563
krát

V tejto dievčatá hry, musíte vyzdobiť salóny krásy. Ak chcete zdobia ho, musíte kliknúť na prvky s myšou a presuňte na správne miesto s pohyb myši.