Hry Zdarma

Červená a Modrá Huby

Hry dieťa

Červená a modrá huby

Červená a Modrá Huby Hodnotenie: 5/10

Červená a modrá huby hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto zábavnej a návyková hra, môžete vidieť Červená Karkulka v hornej časti obrazovky a v spodnej časti obrazovky, ostatné Červená čiapočka s modrou kapucňou. Červená Karkulka je chytiť modrou húb a modrý kryt človek musí chytiť huby. Ak jeden z úlovkov hráčov huby rovnakej farby, stratíte život. Pomocou klávesov so šípkami pohybovať. Červená Karkulka je jedným z najznámejších klasických rozprávok.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 17505 krát on-line. Poradie 1174 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 1006 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 17505 krát
Červená a Modrá Huby

klasické rozprávky, výlovu huby, Karkulka,

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Červená a Modrá Huby pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Dieťa flash hra s názvom Červená a Modrá Huby. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Červená a Modrá Huby , a to sa týka Dieťa. Naša nová hra Červená a Modrá Huby je jedna z najlepších hier Dieťa nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Červená a Modrá Huby, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Červená a Modrá Huby
SPÄŤ

Dieťa najhranejšie hry

Uistite sa slová s písmenami Hrať ►

Uistite sa slová s písmenami

5
5 z 10 - 16146 hlasov
Odohrané
118122
krát

Nastaviť kombinovať listy vytvoriť slová. Musíte mať anglickú slovnú zásobu hrať túto jazykovú hru. Tu je rad písmen vnútri štvorcov, ako pešiaci v hre. Musíte dať tie čipy, aby tak, aby tvorili slovo, ktoré existuje. Majú rad možností uvedených v ľavom hornom rohu. Tu môžete vidieť, že ste vyriešili a vy ste odišiel. Dajte všetky listy, aby sa vytvorili slovo a dať skontrolujte, či ste urobili správnu kombináciu.

Shin Chan Tvorcar 2 Hrať ►

Shin chan tvorcar 2

5
5 z 10 - 15008 hlasov
Odohrané
109549
krát

To je hra na Shin Chan fanúšikov. Ak sa vám páčil prvej časti tohto testu viac možností na prispôsobenie. Pomocou myši, aby Shin-Chan charakter.

Móda pre Myši Hrať ►

Móda pre myši

4
4 z 10 - 5294 hlasov
Odohrané
82701
krát

V tejto hre môžete obliekať tieto roztomilé myši na Walt Disney, Mickey a Minnie, a tak vybrať oblečenie, ktoré musíte nosiť. Bavte sa s týmto zodpovedajúce hru oblečenie, aby zistili, či môžete byť v móde! Musíte byť dokončenie ich šatníku. Oblek pre každého, topánky, nohavice, šaty a samozrejme podrobnosti o make-upu. Okrem toho si môžete tiež prispôsobiť krajinu s balónikmi, kvety a motýle. Klasický odev pre obľú ...