Hry Zdarma

Dajte zvieratá v pároch

Hry dieťa

Dajte zvieratá v pároch

Dajte zvieratá v pároch Hodnotenie: 6/10

Dajte zvieratá v pároch hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Deti hra, kde musíte kliknúť na dve karty s rovnakým zvieraťom a sú vedľa seba. Ak je medzera môže tiež. Nemôžete kliknite, ak ste v diagonále. Cieľom je, aby všetky karty sú preč. Ako ste ísť odstraňovanie a otváranie viacerých medzier medzi nimi sa môžete dostať, že nie sú spolu, ale blízko. Čo nemôžeš veriť linka je prostredníctvom listu, musí byť vedľa alebo vo vzduchu. Jednoduchá a návyková hra pre deti.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 12163 krát on-line. Poradie 3203 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 24 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 12163 krát
Dajte zvieratá v pároch

Hra kliknutím kariet s rovnakým zvieraťom v rámci pre páry. Musíte byť opatrní, pretože tam sú ľudia, ktorí majú odviesť vašu pozornosť. Majú rovnakú farbu a ostatným podobným spôsobom. Musíte byť s myšou veľmi rýchlo. Musíte sa pozrieť ďaleko na výkresoch, takže môžete odstrániť všetky karty tak rýchlo, ako je to možné. Legrační zvieratá, ktoré deti budú páčiť. Je to ľahké činnosť, ktorá slúži venovať pozornosť k detailu.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Dajte zvieratá v pároch pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Dieťa flash hra s názvom Dajte zvieratá v pároch. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Dajte zvieratá v pároch , a to sa týka Dieťa. Naša nová hra Dajte zvieratá v pároch je jedna z najlepších hier Dieťa nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Dajte zvieratá v pároch, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Dajte zvieratá v pároch
SPÄŤ

Dieťa najhranejšie hry

Uistite sa slová s písmenami Hrať ►

Uistite sa slová s písmenami

5
5 z 10 - 16146 hlasov
Odohrané
118119
krát

Nastaviť kombinovať listy vytvoriť slová. Musíte mať anglickú slovnú zásobu hrať túto jazykovú hru. Tu je rad písmen vnútri štvorcov, ako pešiaci v hre. Musíte dať tie čipy, aby tak, aby tvorili slovo, ktoré existuje. Majú rad možností uvedených v ľavom hornom rohu. Tu môžete vidieť, že ste vyriešili a vy ste odišiel. Dajte všetky listy, aby sa vytvorili slovo a dať skontrolujte, či ste urobili správnu kombináciu.

Shin Chan Tvorcar 2 Hrať ►

Shin chan tvorcar 2

5
5 z 10 - 15008 hlasov
Odohrané
109546
krát

To je hra na Shin Chan fanúšikov. Ak sa vám páčil prvej časti tohto testu viac možností na prispôsobenie. Pomocou myši, aby Shin-Chan charakter.

Móda pre Myši Hrať ►

Móda pre myši

4
4 z 10 - 5294 hlasov
Odohrané
82698
krát

V tejto hre môžete obliekať tieto roztomilé myši na Walt Disney, Mickey a Minnie, a tak vybrať oblečenie, ktoré musíte nosiť. Bavte sa s týmto zodpovedajúce hru oblečenie, aby zistili, či môžete byť v móde! Musíte byť dokončenie ich šatníku. Oblek pre každého, topánky, nohavice, šaty a samozrejme podrobnosti o make-upu. Okrem toho si môžete tiež prispôsobiť krajinu s balónikmi, kvety a motýle. Klasický odev pre obľú ...