Hry Zdarma

Uistite sa slová s písmenami

Hry dieťa

Uistite sa slová s písmenami

Uistite sa slová s písmenami Hodnotenie: 5/10

Uistite sa slová s písmenami hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Nastaviť kombinovať listy vytvoriť slová. Musíte mať anglickú slovnú zásobu hrať túto jazykovú hru. Tu je rad písmen vnútri štvorcov, ako pešiaci v hre. Musíte dať tie čipy, aby tak, aby tvorili slovo, ktoré existuje. Majú rad možností uvedených v ľavom hornom rohu. Tu môžete vidieť, že ste vyriešili a vy ste odišiel. Dajte všetky listy, aby sa vytvorili slovo a dať skontrolujte, či ste urobili správnu kombináciu.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 118122 krát on-line. Poradie 92 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 16146 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 118122 krát
Uistite sa slová s písmenami

Hra praktizovať angličtinu. Táto činnosť bude použitá k praxi svoju úroveň s týmto jazykom. Musíte použiť listy, ktoré sme poskytujú na vytvorenie všetkých možných anglických slov. Dáme Ak je všetko v poriadku a stlačením tlačidla pre kontrolu kombináciu. Pozrite sa, či máte pravdu, a vy budete môcť začať vytvárať ďalšie možné slovo. Vzdelávacie hra veľmi zaujímavá. Je tiež veľmi zábavná a návyková. Potom, čo ste začali hrať so slovníkom nebudete môcť prestať umiestnenie listy jeden po druhom na vytvorenie kombinácie.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Uistite sa slová s písmenami pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Dieťa flash hra s názvom Uistite sa slová s písmenami. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Uistite sa slová s písmenami , a to sa týka Dieťa. Naša nová hra Uistite sa slová s písmenami je jedna z najlepších hier Dieťa nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Uistite sa slová s písmenami, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Uistite sa slová s písmenami
SPÄŤ

Dieťa najhranejšie hry

Shin Chan Tvorcar 2 Hrať ►

Shin chan tvorcar 2

5
5 z 10 - 15008 hlasov
Odohrané
109549
krát

To je hra na Shin Chan fanúšikov. Ak sa vám páčil prvej časti tohto testu viac možností na prispôsobenie. Pomocou myši, aby Shin-Chan charakter.

Móda pre Myši Hrať ►

Móda pre myši

4
4 z 10 - 5294 hlasov
Odohrané
82701
krát

V tejto hre môžete obliekať tieto roztomilé myši na Walt Disney, Mickey a Minnie, a tak vybrať oblečenie, ktoré musíte nosiť. Bavte sa s týmto zodpovedajúce hru oblečenie, aby zistili, či môžete byť v móde! Musíte byť dokončenie ich šatníku. Oblek pre každého, topánky, nohavice, šaty a samozrejme podrobnosti o make-upu. Okrem toho si môžete tiež prispôsobiť krajinu s balónikmi, kvety a motýle. Klasický odev pre obľú ...

farbenie Hrať ►

Farbenie

5
5 z 10 - 9352 hlasov
Odohrané
55219
krát

zajdo maľovaní hra. Návod: kliknite a pretiahnite vaše štetec na výber farieb a farebný obrázok.