Hry Zdarma

kreslených hrdinov

Hry dieťa

Kreslených hrdinov

Kreslených hrdinov Hodnotenie: 4/10

Kreslených hrdinov hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Zodpovedajúce hru kariet s rovnakými znakmi. Kliknite na písmeno a ďalšie majú rovnaký charakter na ich odstránenie. Tieto karty musí mať rovnaký charakter a bytia vedľa seba. Čím viac párov znakov pred vzletom víťazstvo, hra je, aby to išlo preč toľko kariet ako je to možné.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 24036 krát on-line. Poradie 821 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 4.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnotenie na základe 2392 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 24036 krát
kreslených hrdinov

Kliknite na dvoch podobných dlaždíc z kreslených znak na ich odstránenie, ale ich spojnici môže mať iba 2 rohy alebo menej. Musíte odstrániť všetky dlaždice v obmedzenom čase. Je to tak jednoduché! Návod: hrať s myšou! Hra linky robia akúsi, ktorí majú rovnaké znaky v animovaných filmoch. Donald Duck, Spongebob, Tom a Jerry, Lightning McQueen, Kung Fu Panda, Curious George, Nemo, Batman, Shrek a ďalšie animované postavičky vo forme listov.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom kreslených hrdinov pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Dieťa flash hra s názvom kreslených hrdinov. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra kreslených hrdinov , a to sa týka Dieťa. Naša nová hra kreslených hrdinov je jedna z najlepších hier Dieťa nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom kreslených hrdinov, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

kreslených hrdinov
SPÄŤ

Dieťa najhranejšie hry

Uistite sa slová s písmenami Hrať ►

Uistite sa slová s písmenami

5
5 z 10 - 16146 hlasov
Odohrané
118119
krát

Nastaviť kombinovať listy vytvoriť slová. Musíte mať anglickú slovnú zásobu hrať túto jazykovú hru. Tu je rad písmen vnútri štvorcov, ako pešiaci v hre. Musíte dať tie čipy, aby tak, aby tvorili slovo, ktoré existuje. Majú rad možností uvedených v ľavom hornom rohu. Tu môžete vidieť, že ste vyriešili a vy ste odišiel. Dajte všetky listy, aby sa vytvorili slovo a dať skontrolujte, či ste urobili správnu kombináciu.

Shin Chan Tvorcar 2 Hrať ►

Shin chan tvorcar 2

5
5 z 10 - 15008 hlasov
Odohrané
109546
krát

To je hra na Shin Chan fanúšikov. Ak sa vám páčil prvej časti tohto testu viac možností na prispôsobenie. Pomocou myši, aby Shin-Chan charakter.

Móda pre Myši Hrať ►

Móda pre myši

4
4 z 10 - 5294 hlasov
Odohrané
82698
krát

V tejto hre môžete obliekať tieto roztomilé myši na Walt Disney, Mickey a Minnie, a tak vybrať oblečenie, ktoré musíte nosiť. Bavte sa s týmto zodpovedajúce hru oblečenie, aby zistili, či môžete byť v móde! Musíte byť dokončenie ich šatníku. Oblek pre každého, topánky, nohavice, šaty a samozrejme podrobnosti o make-upu. Okrem toho si môžete tiež prispôsobiť krajinu s balónikmi, kvety a motýle. Klasický odev pre obľú ...