Hry Zdarma

Farby levy s farbami

Hry dieťa

Farby levy s farbami

Farby levy s farbami Hodnotenie: 3/10

Farby levy s farbami hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Sada farebných náterov divoké zviera. V tejto vzdelávacej hre si môžete maľovať s farbami lev, kráľ džungle. Vyberte si farby so štetcom a kliknite na leva, ktorý chcete, aby tón sfarbenie, celá plocha musí byť maľoval túto farbu. Inštrukcie: Pomocou myši na farbu v obrázku s kefou. Stačí kliknúť na farbu a potom na leva. Môžete maľovať so všetkými farbami, ktoré chcete. Môžete maľovať realisticky, ako skutočne sú, a potom sa tvorivým spôsobom, so všetkými farbami, ktoré chcete.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 38097 krát on-line. Poradie 487 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 3.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hodnotenie na základe 2812 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 38097 krát
Farby levy s farbami

Lev je kráľom džungle, zviera, ktoré je na vrchole pyramídy z potravinového reťazca. V tomto sfarbenie hre máte leva maľovať so všetkými farbami, ako vyjadriť svoju kreativitu. Môžete použiť svoju fantáziu a snaží sa byť realistická a že konečný výsledok vyzerať ako skutočná vec. Majú veľkú paletu tónov na použitie. S kefou dostane farba palety a kliknite na ploche zvieraťa na plnej farbe. Levy sú obľúbené zviera detí, pre filmy a dokumentárne filmy. Iste ste si deti s tejto hry, ktorá im umožní rozvíjať ich schopnosti.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Farby levy s farbami pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Dieťa flash hra s názvom Farby levy s farbami. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Farby levy s farbami , a to sa týka Dieťa. Naša nová hra Farby levy s farbami je jedna z najlepších hier Dieťa nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Farby levy s farbami, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Farby levy s farbami
SPÄŤ

Dieťa najhranejšie hry

Uistite sa slová s písmenami Hrať ►

Uistite sa slová s písmenami

5
5 z 10 - 16146 hlasov
Odohrané
118122
krát

Nastaviť kombinovať listy vytvoriť slová. Musíte mať anglickú slovnú zásobu hrať túto jazykovú hru. Tu je rad písmen vnútri štvorcov, ako pešiaci v hre. Musíte dať tie čipy, aby tak, aby tvorili slovo, ktoré existuje. Majú rad možností uvedených v ľavom hornom rohu. Tu môžete vidieť, že ste vyriešili a vy ste odišiel. Dajte všetky listy, aby sa vytvorili slovo a dať skontrolujte, či ste urobili správnu kombináciu.

Shin Chan Tvorcar 2 Hrať ►

Shin chan tvorcar 2

5
5 z 10 - 15008 hlasov
Odohrané
109549
krát

To je hra na Shin Chan fanúšikov. Ak sa vám páčil prvej časti tohto testu viac možností na prispôsobenie. Pomocou myši, aby Shin-Chan charakter.

Móda pre Myši Hrať ►

Móda pre myši

4
4 z 10 - 5294 hlasov
Odohrané
82701
krát

V tejto hre môžete obliekať tieto roztomilé myši na Walt Disney, Mickey a Minnie, a tak vybrať oblečenie, ktoré musíte nosiť. Bavte sa s týmto zodpovedajúce hru oblečenie, aby zistili, či môžete byť v móde! Musíte byť dokončenie ich šatníku. Oblek pre každého, topánky, nohavice, šaty a samozrejme podrobnosti o make-upu. Okrem toho si môžete tiež prispôsobiť krajinu s balónikmi, kvety a motýle. Klasický odev pre obľú ...