Hry Zdarma

Móda pre Myši

Hry dieťa

Móda pre myši

Móda pre Myši Hodnotenie: 4/10

Móda pre myši hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto hre môžete obliekať tieto roztomilé myši na Walt Disney, Mickey a Minnie, a tak vybrať oblečenie, ktoré musíte nosiť. Bavte sa s týmto zodpovedajúce hru oblečenie, aby zistili, či môžete byť v móde! Musíte byť dokončenie ich šatníku. Oblek pre každého, topánky, nohavice, šaty a samozrejme podrobnosti o make-upu. Okrem toho si môžete tiež prispôsobiť krajinu s balónikmi, kvety a motýle. Klasický odev pre obľúbené postavy synov všetkých čias. Veľmi jednoduchá hra pre deti pripravil dom.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 82701 krát on-line. Poradie 160 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 4.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Hodnotenie na základe 5294 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 82701 krát
Móda pre Myši

Flash hra zdobiť dve najslávnejšie myš všetkých myšou na svete. Kombinovať oblečenie a farby, oblečenie a čo sa nosí. Mám pár myšou a môžete vybrať kostým dva. Pre ňu šaty a tričko pre neho. Obuv pre obe strany. Tvárou v tvár si môžu vybrať oči a pery. Vyberte topánky pre obe nohy. Nakoniec končí krajinu, ktorá nájdete malé detaily, ako sú kvety a motýle. Môžete dať nejaké farebné balóniky na oblohe.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Móda pre Myši pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Dieťa flash hra s názvom Móda pre Myši. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Móda pre Myši , a to sa týka Dieťa. Naša nová hra Móda pre Myši je jedna z najlepších hier Dieťa nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Móda pre Myši, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Móda pre Myši
SPÄŤ

Dieťa najhranejšie hry

Uistite sa slová s písmenami Hrať ►

Uistite sa slová s písmenami

5
5 z 10 - 16146 hlasov
Odohrané
118122
krát

Nastaviť kombinovať listy vytvoriť slová. Musíte mať anglickú slovnú zásobu hrať túto jazykovú hru. Tu je rad písmen vnútri štvorcov, ako pešiaci v hre. Musíte dať tie čipy, aby tak, aby tvorili slovo, ktoré existuje. Majú rad možností uvedených v ľavom hornom rohu. Tu môžete vidieť, že ste vyriešili a vy ste odišiel. Dajte všetky listy, aby sa vytvorili slovo a dať skontrolujte, či ste urobili správnu kombináciu.

Shin Chan Tvorcar 2 Hrať ►

Shin chan tvorcar 2

5
5 z 10 - 15008 hlasov
Odohrané
109549
krát

To je hra na Shin Chan fanúšikov. Ak sa vám páčil prvej časti tohto testu viac možností na prispôsobenie. Pomocou myši, aby Shin-Chan charakter.

farbenie Hrať ►

Farbenie

5
5 z 10 - 9352 hlasov
Odohrané
55219
krát

zajdo maľovaní hra. Návod: kliknite a pretiahnite vaše štetec na výber farieb a farebný obrázok.