Hry Zdarma

Smajlíky na lyžiach

Hry dieťa

Smajlíky na lyžiach

Smajlíky na lyžiach Hodnotenie: 3/10

Smajlíky na lyžiach hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Jednoduchá hra pre deti (a nie tak mladý), v ktorej budete musieť nájsť miesto na farbu, ktorú odporúčam. Na každej obrazovke emotikon skákanie a vrátane bodom rovnakej farby, ktorá je ešte stále skrýva objaví. Musíte nájsť pevný bod na každej obrazovke sa presuňte na ďalšie. Je to jednoduchá a zábavná činnosť, ktorá vyžaduje, aby ste venovali pozornosť každému detailu, aby bolo možné nájsť bod.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 7589 krát on-line. Poradie 3539 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 3.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Hodnotenie na základe 16 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 7589 krát
Smajlíky na lyžiach

Svet plný farebných smajlíkov skákanie. Tie poukazujú na farbu, ktorá je stále skryté. Musíte sa pozrieť po obrazovke nájsť ten malý bod, ktorý sa nepohybuje. Je to jednoduché, vysoko odporúčané aktivity pre deti. Ale to je jej obtiažnosť je to, čo robí to tak zábavné. Zistite, čo sa skrýva na stránke. Vyhľadajte stále miesto medzi smajlíky skákanie po celom farby obrazovky.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Smajlíky na lyžiach pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Dieťa flash hra s názvom Smajlíky na lyžiach. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Smajlíky na lyžiach , a to sa týka Dieťa. Naša nová hra Smajlíky na lyžiach je jedna z najlepších hier Dieťa nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Smajlíky na lyžiach, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Smajlíky na lyžiach
SPÄŤ

Dieťa najhranejšie hry

Uistite sa slová s písmenami Hrať ►

Uistite sa slová s písmenami

5
5 z 10 - 16146 hlasov
Odohrané
118090
krát

Nastaviť kombinovať listy vytvoriť slová. Musíte mať anglickú slovnú zásobu hrať túto jazykovú hru. Tu je rad písmen vnútri štvorcov, ako pešiaci v hre. Musíte dať tie čipy, aby tak, aby tvorili slovo, ktoré existuje. Majú rad možností uvedených v ľavom hornom rohu. Tu môžete vidieť, že ste vyriešili a vy ste odišiel. Dajte všetky listy, aby sa vytvorili slovo a dať skontrolujte, či ste urobili správnu kombináciu.

Shin Chan Tvorcar 2 Hrať ►

Shin chan tvorcar 2

5
5 z 10 - 15006 hlasov
Odohrané
109523
krát

To je hra na Shin Chan fanúšikov. Ak sa vám páčil prvej časti tohto testu viac možností na prispôsobenie. Pomocou myši, aby Shin-Chan charakter.

Móda pre Myši Hrať ►

Móda pre myši

4
4 z 10 - 5294 hlasov
Odohrané
82674
krát

V tejto hre môžete obliekať tieto roztomilé myši na Walt Disney, Mickey a Minnie, a tak vybrať oblečenie, ktoré musíte nosiť. Bavte sa s týmto zodpovedajúce hru oblečenie, aby zistili, či môžete byť v móde! Musíte byť dokončenie ich šatníku. Oblek pre každého, topánky, nohavice, šaty a samozrejme podrobnosti o make-upu. Okrem toho si môžete tiež prispôsobiť krajinu s balónikmi, kvety a motýle. Klasický odev pre obľú ...