Hry Zdarma

Hra Blackjack

Hry hracie karty

Hra blackjack

Hra Blackjack Hodnotenie: 7/10

Hra blackjack hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tomto návyková kartová hra, môžete hrať blackjack. Najprv sa do stávkovanie, začína aspoň $ 100 a kliknutí na tlačidlo, s myšou, na mince, ak chcete, aby sa zväčšili. Keď urobíte stávku, môžete začať hrať. Uvidíte 2 Listy prehliadok a či chcete ďalšie karty kliknutím myšou, v tlačidlo, ktoré stavia Hit, kliknete, s myšou, na tlačidlo, ktoré dáva štát, ak nechcete, aby iné karty a kliknete , s myšou, na tlačidlo, ktoré stavajú Dvojlôžková ak chcete zdvojnásobiť stávku, má nárok len na jednu kartu. V prípade rovnosti hlasov sa vracia peniaze.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 16255 krát on-line. Poradie 1329 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 7.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnotenie na základe 516 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 16255 krát
Hra Blackjack

Kasíno, blackjack, americká hra,

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Hra Blackjack pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Hracie Karty flash hra s názvom Hra Blackjack. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Hra Blackjack , a to sa týka Hracie Karty. Naša nová hra Hra Blackjack je jedna z najlepších hier Hracie Karty nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Hra Blackjack, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Hra Blackjack
SPÄŤ

Hracie karty najhranejšie hry

UNO karty on-line Hrať ►

Uno karty on-line

6
6 z 10 - 191646 hlasov
Odohrané
1683360
krát

Klasická kartová hra UNO hrať on- line. Hráte proti 3 iných hráčov, v tomto prípade, že váš počítač robí všetky tri znaky. Hrá sa s myšou a cieľom hry je spustená z karty ako prvý. Budete získavať body. Hra pochádza z Disney.co.uk hry. Musíte dať karty sú rovnakej farby alebo rovnaké číslo, ktoré sa objavia nad hromadu listov. Veľa špeciálnych kariet, ako žolíka, ktorý vám umožní umiestniť akúkoľvek kartu, pre ...

golf solitér Hrať ►

Golf solitér

4
4 z 10 - 3436 hlasov
Odohrané
44619
krát

Presuňte všetky karty, ktoré sú rozosiate po obrazovke na balíček kariet. Môžete pohybovať iba kartu, ktorá je vyššia alebo nižšia ako vrchnú kartu z kôpky na pravom mieste. Môžete tiež pridať písmeno prevrátený na palubu. Zobraziť kreslenie karty a použiť ich ísť odstránenie ďalšie karty na stôl. Cieľom je vyčistiť celú tabuľku kariet, ktoré sú rozšírené. Hra pre jedného hráča môžete pobaviť ...

Medzery solitér Hrať ►

Medzery solitér

6
6 z 10 - 2772 hlasov
Odohrané
38951
krát

Usporiadať karty tak, že karty v každom riadku ísť od 2 do K a sú rovnakého obleku. Keď je veľký rozdiel, aby právo na kartu, môžete presunúť kartu, ktorá má rovnaký oblek a jeden bod vyšší. Keď sa rozdiel je v nejlevější pozíciu, môžete presunúť 2 k nej. Keď sa už nemôže pohybovať, stlačte tlačidlo Shuffle zamiešať karty, ktoré nie sú v poriadku.