Hry Zdarma

poker čľapot

Hry hracie karty

Poker čľapot

Poker čľapot Hodnotenie: 7/10

Poker čľapot hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Poker striekajúcej je hra, na ktoré hracích kariet blokov. Tieto štvorcový bloky predstavujú karty francúzskeho palube, a musíte zbierať najlepšie 5 kariet poker ruke zmiznúť. Ak chcete presunúť bloky, ktoré môžete použiť klávesy so šípkami bočné, otočiť kúsky použite vertikálne šípky a zostupovať rýchlych častí pomocou medzerníka. Musíte pozbierať päť blokov vodorovne alebo zvisle, aby sa vytvorili rôzne pokerové kombinácie, ktoré sa zobrazia v zozname na pravej strane. Čím lepšie ruka, tým vyššie skóre získate. Naučte sa hrať poker s touto hrou, ktorá sa mieša karty s kockami hier s Tetris štýlu.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 12290 krát on-line. Poradie 1918 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 7.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnotenie na základe 398 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 12290 krát
poker čľapot

Táto online hra je verzia hry Tetris, v ktorej musíte odstrániť bloky zbieranie poker ruke. Vďaka tejto hre sa môžete naučiť, ako hrať túto populárnu kartovú hru iným spôsobom. Keď sa dostanete dosť bodov sa môžete dostať na ďalšiu úroveň, a tam budú nejaké zmeny a objaví nový typ kusov. Pri odovzdaní fáze, bude úroveň obtiažnosti vyššia, takže musíte byť veľmi opatrní, umiestniť bloky na najvhodnejšie miesto na zvýšenie skóre.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom poker čľapot pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Hracie Karty flash hra s názvom poker čľapot. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra poker čľapot , a to sa týka Hracie Karty. Naša nová hra poker čľapot je jedna z najlepších hier Hracie Karty nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom poker čľapot, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

poker čľapot
SPÄŤ

Hracie karty najhranejšie hry

UNO karty on-line Hrať ►

Uno karty on-line

6
6 z 10 - 191646 hlasov
Odohrané
1683360
krát

Klasická kartová hra UNO hrať on- line. Hráte proti 3 iných hráčov, v tomto prípade, že váš počítač robí všetky tri znaky. Hrá sa s myšou a cieľom hry je spustená z karty ako prvý. Budete získavať body. Hra pochádza z Disney.co.uk hry. Musíte dať karty sú rovnakej farby alebo rovnaké číslo, ktoré sa objavia nad hromadu listov. Veľa špeciálnych kariet, ako žolíka, ktorý vám umožní umiestniť akúkoľvek kartu, pre ...

golf solitér Hrať ►

Golf solitér

4
4 z 10 - 3436 hlasov
Odohrané
44619
krát

Presuňte všetky karty, ktoré sú rozosiate po obrazovke na balíček kariet. Môžete pohybovať iba kartu, ktorá je vyššia alebo nižšia ako vrchnú kartu z kôpky na pravom mieste. Môžete tiež pridať písmeno prevrátený na palubu. Zobraziť kreslenie karty a použiť ich ísť odstránenie ďalšie karty na stôl. Cieľom je vyčistiť celú tabuľku kariet, ktoré sú rozšírené. Hra pre jedného hráča môžete pobaviť ...

Medzery solitér Hrať ►

Medzery solitér

6
6 z 10 - 2772 hlasov
Odohrané
38951
krát

Usporiadať karty tak, že karty v každom riadku ísť od 2 do K a sú rovnakého obleku. Keď je veľký rozdiel, aby právo na kartu, môžete presunúť kartu, ktorá má rovnaký oblek a jeden bod vyšší. Keď sa rozdiel je v nejlevější pozíciu, môžete presunúť 2 k nej. Keď sa už nemôže pohybovať, stlačte tlačidlo Shuffle zamiešať karty, ktoré nie sú v poriadku.