Hry Zdarma

UNO karty on-line

Hry hracie karty

Uno karty on-line

UNO karty on-line Hodnotenie: 6/10

Uno karty on-line hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Klasická kartová hra UNO hrať on- line. Hráte proti 3 iných hráčov, v tomto prípade, že váš počítač robí všetky tri znaky. Hrá sa s myšou a cieľom hry je spustená z karty ako prvý. Budete získavať body. Hra pochádza z Disney.co.uk hry. Musíte dať karty sú rovnakej farby alebo rovnaké číslo, ktoré sa objavia nad hromadu listov. Veľa špeciálnych kariet, ako žolíka, ktorý vám umožní umiestniť akúkoľvek kartu, preskočte posun alebo zmeniť smer hry. Budete radi hrajú s kartami.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 1683360 krát on-line. Poradie 2 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 191646 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 1683360 krát
UNO karty on-line

Play UNO on-line. Kartová hra, kde musíte opustiť všetky svoje karty na stôl. Cieľom je byť prvý, kto sa zruší všetky svoje karty na stôl. Musíte sa pozrieť na vrchnú kartu, aby videli, čo farbu a číslo, ktoré máte k poklesu jeden rovnakej farby alebo rovnaké číslo ako to. Tam sú niektoré, ktoré robiť špeciálne veci ako sankčných, zmeniť smer alebo skok hráčom hier. Veľmi zábavná a návyková, je táto verzia klasickej doskové hry, ale s Disney znaky. Iste budete tráviť dobré trochu zábavy.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom UNO karty on-line pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Hracie Karty flash hra s názvom UNO karty on-line. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra UNO karty on-line , a to sa týka Hracie Karty. Naša nová hra UNO karty on-line je jedna z najlepších hier Hracie Karty nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom UNO karty on-line, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

UNO karty on-line
SPÄŤ

Hracie karty najhranejšie hry

golf solitér Hrať ►

Golf solitér

4
4 z 10 - 3436 hlasov
Odohrané
44622
krát

Presuňte všetky karty, ktoré sú rozosiate po obrazovke na balíček kariet. Môžete pohybovať iba kartu, ktorá je vyššia alebo nižšia ako vrchnú kartu z kôpky na pravom mieste. Môžete tiež pridať písmeno prevrátený na palubu. Zobraziť kreslenie karty a použiť ich ísť odstránenie ďalšie karty na stôl. Cieľom je vyčistiť celú tabuľku kariet, ktoré sú rozšírené. Hra pre jedného hráča môžete pobaviť ...

Medzery solitér Hrať ►

Medzery solitér

6
6 z 10 - 2772 hlasov
Odohrané
38952
krát

Usporiadať karty tak, že karty v každom riadku ísť od 2 do K a sú rovnakého obleku. Keď je veľký rozdiel, aby právo na kartu, môžete presunúť kartu, ktorá má rovnaký oblek a jeden bod vyšší. Keď sa rozdiel je v nejlevější pozíciu, môžete presunúť 2 k nej. Keď sa už nemôže pohybovať, stlačte tlačidlo Shuffle zamiešať karty, ktoré nie sú v poriadku.

13 je víťaz! Hrať ►

13 je víťaz!

4
4 z 10 - 1372 hlasov
Odohrané
27593
krát

Prázdne pole! Kombinovať kariet až do 13! Návod: získate 13 s jedným alebo dvoma kartami! Ace je jeden, kráľ je 13, Queen je 12, Jack je 11, a karty s číslami na ne odpovedať, aby sa hodnota tejto položky. Kombinují karty a jasný tabuľky!