Hry Zdarma

Hracie karty

Hry hracie karty

Hracie karty

Hracie karty Hodnotenie: 5/10

Hracie karty hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Jeden japonský cisár sa rozhodol vziať si jeho dcéru, pretože neboli deti. Bola pekná a je milovať muža. Tak dievča vybrala štyria mladí ľudia zo sto a zorganizoval súťaž medzi nimi. Boli skladať verše, tancovať s dievčaťom, porovnať sily medzi sebou navzájom a prevádzkovať, ale ich moc sa zdá byť rovnaké. Potom cisár povedal, že bude hrať karty a víťaz by si vzal princeznú. Táto téma bolo zaujímavé a všetci ľudia sa išli pozrieť do hry. Nápadníci hrali japonskej Baccarat. Bol to čas boja a jeden chlapec vyhral veľa peňazí a polovica Japonského cisárstva. Teraz musíte preukázať, že ste dobrý hráč. Pre to, stavil s mincami, ktoré sa objavia v dolnej časti obrazovky, kliknutím myšou na nich a ich pretiahnutím do kruhu, ktorý kladie hráč a začať hrať.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 12351 krát on-line. Poradie 1864 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 264 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 12351 krát
Hracie karty

Poker, blackjack, most,

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Hracie karty pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Hracie Karty flash hra s názvom Hracie karty. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Hracie karty , a to sa týka Hracie Karty. Naša nová hra Hracie karty je jedna z najlepších hier Hracie Karty nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Hracie karty, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Hracie karty
SPÄŤ

Hracie karty najhranejšie hry

UNO karty on-line Hrať ►

Uno karty on-line

6
6 z 10 - 191646 hlasov
Odohrané
1683360
krát

Klasická kartová hra UNO hrať on- line. Hráte proti 3 iných hráčov, v tomto prípade, že váš počítač robí všetky tri znaky. Hrá sa s myšou a cieľom hry je spustená z karty ako prvý. Budete získavať body. Hra pochádza z Disney.co.uk hry. Musíte dať karty sú rovnakej farby alebo rovnaké číslo, ktoré sa objavia nad hromadu listov. Veľa špeciálnych kariet, ako žolíka, ktorý vám umožní umiestniť akúkoľvek kartu, pre ...

golf solitér Hrať ►

Golf solitér

4
4 z 10 - 3436 hlasov
Odohrané
44619
krát

Presuňte všetky karty, ktoré sú rozosiate po obrazovke na balíček kariet. Môžete pohybovať iba kartu, ktorá je vyššia alebo nižšia ako vrchnú kartu z kôpky na pravom mieste. Môžete tiež pridať písmeno prevrátený na palubu. Zobraziť kreslenie karty a použiť ich ísť odstránenie ďalšie karty na stôl. Cieľom je vyčistiť celú tabuľku kariet, ktoré sú rozšírené. Hra pre jedného hráča môžete pobaviť ...

Medzery solitér Hrať ►

Medzery solitér

6
6 z 10 - 2772 hlasov
Odohrané
38951
krát

Usporiadať karty tak, že karty v každom riadku ísť od 2 do K a sú rovnakého obleku. Keď je veľký rozdiel, aby právo na kartu, môžete presunúť kartu, ktorá má rovnaký oblek a jeden bod vyšší. Keď sa rozdiel je v nejlevější pozíciu, môžete presunúť 2 k nej. Keď sa už nemôže pohybovať, stlačte tlačidlo Shuffle zamiešať karty, ktoré nie sú v poriadku.