Hry Zdarma

Poker Zadarmo On-Line

Hry hracie karty

Poker zadarmo on-line

Poker Zadarmo On-Line Hodnotenie: 8/10

Poker zadarmo on-line hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Ak sa vám páči hrať poker a hrajte, ale nechcete míňať peniaze, môžete v tejto on-line pokri staviť virtuálne peniaze. Nakoniec môžete hrať úplne zadarmo poker on-line proti ľuďom na celom svete. Táto pokerová hra je k dispozícii v mnohých rôznych jazykoch, nájsť tvoje a vychutnať si hru. Ak nemôžete hrať v rovnakom hre tutorial budete učiť a začať v pokri.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 9044 krát on-line. Poradie 2994 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 8.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Hodnotenie na základe 12 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 9044 krát
Poker Zadarmo On-Line

Poker zadarmo on-line hra, miesto, hrať poker zadarmo hry bez stávkovanie skutočné peniaze, iba virtuálne body. Môžete si vybrať svojho avatara zaregistrovať svoj ​​účet zadarmo, a môžete zarobiť body, aby hranie zadarmo.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Poker Zadarmo On-Line pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Hracie Karty flash hra s názvom Poker Zadarmo On-Line. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Poker Zadarmo On-Line , a to sa týka Hracie Karty. Naša nová hra Poker Zadarmo On-Line je jedna z najlepších hier Hracie Karty nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Poker Zadarmo On-Line, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Poker Zadarmo On-Line
SPÄŤ

Hracie karty najhranejšie hry

UNO karty on-line Hrať ►

Uno karty on-line

6
6 z 10 - 191646 hlasov
Odohrané
1683360
krát

Klasická kartová hra UNO hrať on- line. Hráte proti 3 iných hráčov, v tomto prípade, že váš počítač robí všetky tri znaky. Hrá sa s myšou a cieľom hry je spustená z karty ako prvý. Budete získavať body. Hra pochádza z Disney.co.uk hry. Musíte dať karty sú rovnakej farby alebo rovnaké číslo, ktoré sa objavia nad hromadu listov. Veľa špeciálnych kariet, ako žolíka, ktorý vám umožní umiestniť akúkoľvek kartu, pre ...

golf solitér Hrať ►

Golf solitér

4
4 z 10 - 3436 hlasov
Odohrané
44619
krát

Presuňte všetky karty, ktoré sú rozosiate po obrazovke na balíček kariet. Môžete pohybovať iba kartu, ktorá je vyššia alebo nižšia ako vrchnú kartu z kôpky na pravom mieste. Môžete tiež pridať písmeno prevrátený na palubu. Zobraziť kreslenie karty a použiť ich ísť odstránenie ďalšie karty na stôl. Cieľom je vyčistiť celú tabuľku kariet, ktoré sú rozšírené. Hra pre jedného hráča môžete pobaviť ...

Medzery solitér Hrať ►

Medzery solitér

6
6 z 10 - 2772 hlasov
Odohrané
38951
krát

Usporiadať karty tak, že karty v každom riadku ísť od 2 do K a sú rovnakého obleku. Keď je veľký rozdiel, aby právo na kartu, môžete presunúť kartu, ktorá má rovnaký oblek a jeden bod vyšší. Keď sa rozdiel je v nejlevější pozíciu, môžete presunúť 2 k nej. Keď sa už nemôže pohybovať, stlačte tlačidlo Shuffle zamiešať karty, ktoré nie sú v poriadku.