Hry Zdarma

Aktualizované Pong

Hry rôzne

Aktualizované pong

Aktualizované Pong Hodnotenie: 7/10

Aktualizované pong hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Táto bezplatná on-line hra v 3D sa odohráva v trojrozmernej kocky s vylepšení a minimálne techno sprievodnú stopu! Pomocou myši presuňte bat. Ľavé tlačidlo myši slúži loptu. Pozri herné inštrukcie pre dodatočné informácie a rady. To je ako klasický Pong hry od Atari.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 8309 krát on-line. Poradie 3155 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 7.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Hodnotenie na základe 14 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 8309 krát
Aktualizované Pong

Pong je jednou z prvých hier pasáž video, je to tenis športová hra s jednoduchými dvojrozmernej grafiky. Zatiaľ čo ostatné hry arkádové videá prišiel pred tým, Pong bol jeden z prvých videohier na dosiahnutie hlavného prúdu popularity.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Aktualizované Pong pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Rôzne flash hra s názvom Aktualizované Pong. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Aktualizované Pong , a to sa týka Rôzne. Naša nová hra Aktualizované Pong je jedna z najlepších hier Rôzne nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Aktualizované Pong, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Aktualizované Pong
SPÄŤ

Rôzne najhranejšie hry

riešení alebo žiadne riešenie Hrať ►

Riešení alebo žiadne riešenie

9
9 z 10 - 30064 hlasov
Odohrané
265871
krát

Populárnej show "riešení alebo žiadne riešenie", je teraz k dispozícii pre vás! Ukázať všetkým, že sa vám budú ďalšie millionare! Návod: Po nástupe vášho prípadu, vyberte šesť zvyšných 25 prípadov odhaliť, jeden po druhom. Dostanete "telefonát" od The Banker, ktorý ponúka kúpu na súťažiaci prípad pre určitú sumu, na základe peňažných súm, ešte stále v hre.

Ovocie sloty Hrať ►

Ovocie sloty

5
5 z 10 - 21558 hlasov
Odohrané
142446
krát

Ovocie sloty je zábavný a návykový ovocia zábavnom slot stroj hru so 3 módy hry. Herné módy zahŕňajú Čas Trial režimu, kedy musíte vyhrať toľko peňazí, ako si môžete za 60 sekúnd od 3 kredity. 3 otáča režim, keď budete mať iba 3 otáča vyhrať toľko peňazí, koľko môže a Freeplay režim, keď môžete hrať tak dlho, ako by ste od 3 kredity.

Otázky a odpovede Hrať ►

Otázky a odpovede

5
5 z 10 - 31890 hlasov
Odohrané
128044
krát

V tejto hre, bude človek vás 5 jednoduchých otázok a vaše odpovede musia byť správne, pretože ak sa vám to nepodarí na jednu otázku, ste ignorant. Ak chcete odpovedať, musíte kliknúť myšou na odpoveď si myslíte, že správne. Ten človek vám povie, keď hovoríte, správnu odpoveď po 5 sekundách.