Hry Zdarma

Ktorý Povedal, Frázy?

Hry rôzne

Ktorý povedal, frázy?

Ktorý Povedal, Frázy? Hodnotenie: 5/10

Ktorý povedal, frázy? hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

Hra, v ktorej budete musieť určiť, frázu, ktorá sa preslávila Megan Fox a Mike Tyson. Zobrazí frázu, ktorá povedal jeden z nich a vy budete musieť hádať, kto to povedal frázy. Ak si myslíte, že viete, kto je autorom slov s kliknutím myši na tvári osoby. Ak máte pravdu, budete zarábať body, ak sa vám to nepodarí nebude vám body. Musíte sa snažiť identifikovať autora každej vety. Pokúste sa odhadnúť, ktorý z týchto dvoch osobností povedal tieto slová, hral na odpočet. Dvaja americkí osobností, ktoré kedy povedal vety, ktoré sa stali známe zaujímavé a nezmysel.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 11528 krát on-line. Poradie 2055 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 5.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Hodnotenie na základe 188 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 11528 krát
Ktorý Povedal, Frázy?

Megan Fox a Mike Tyson povedal počas celej svojej kariéry mnoho výrazov, ktoré sa stali slávnym potom. Niekedy ľudia hovoria veci bez premýšľania a urobil tieto slová známa tým, že hlúpe. Alebo skôr, hovoríme niečo, čo pomáha mnohým ľuďom a slúži ako inšpirácia. Tu máte k identifikácii frázy, ktoré ponúkame. Citácie sú v angličtine. Zamyslieť obsahu slov, aby sa pokúsili zistiť autora slov. Dva veľmi dobre známy vo svojich profesijných oblastiach, ale tiež sa stali veľmi populárne a to, čo hovoria, je veľmi vplyvný.

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Ktorý Povedal, Frázy? pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Rôzne flash hra s názvom Ktorý Povedal, Frázy?. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Ktorý Povedal, Frázy? , a to sa týka Rôzne. Naša nová hra Ktorý Povedal, Frázy? je jedna z najlepších hier Rôzne nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Ktorý Povedal, Frázy?, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Ktorý Povedal, Frázy?
SPÄŤ

Rôzne najhranejšie hry

riešení alebo žiadne riešenie Hrať ►

Riešení alebo žiadne riešenie

9
9 z 10 - 30064 hlasov
Odohrané
265871
krát

Populárnej show "riešení alebo žiadne riešenie", je teraz k dispozícii pre vás! Ukázať všetkým, že sa vám budú ďalšie millionare! Návod: Po nástupe vášho prípadu, vyberte šesť zvyšných 25 prípadov odhaliť, jeden po druhom. Dostanete "telefonát" od The Banker, ktorý ponúka kúpu na súťažiaci prípad pre určitú sumu, na základe peňažných súm, ešte stále v hre.

Ovocie sloty Hrať ►

Ovocie sloty

5
5 z 10 - 21558 hlasov
Odohrané
142446
krát

Ovocie sloty je zábavný a návykový ovocia zábavnom slot stroj hru so 3 módy hry. Herné módy zahŕňajú Čas Trial režimu, kedy musíte vyhrať toľko peňazí, ako si môžete za 60 sekúnd od 3 kredity. 3 otáča režim, keď budete mať iba 3 otáča vyhrať toľko peňazí, koľko môže a Freeplay režim, keď môžete hrať tak dlho, ako by ste od 3 kredity.

Otázky a odpovede Hrať ►

Otázky a odpovede

5
5 z 10 - 31890 hlasov
Odohrané
128044
krát

V tejto hre, bude človek vás 5 jednoduchých otázok a vaše odpovede musia byť správne, pretože ak sa vám to nepodarí na jednu otázku, ste ignorant. Ak chcete odpovedať, musíte kliknúť myšou na odpoveď si myslíte, že správne. Ten človek vám povie, keď hovoríte, správnu odpoveď po 5 sekundách.