Hry Zdarma

Tamagotchi Vytvoril Počítač

Hry rôzne

Tamagotchi vytvoril počítač

Tamagotchi Vytvoril Počítač Hodnotenie: 6/10

Tamagotchi vytvoril počítač hra

Páči sa vám to páči? Stačí kliknúť na neho!
Príspevok!
Hlasovať!
Pin It!
Delicious
Popis:

V tejto hre musíte urobiť, že to Tamagotchi (vytvorený počítačom) jej, pije a robí ďalšie činnosti. Pri pohybe myšou ísť meniace aktivitu a vy pulz ľavým tlačidlom myši, aby aktivity, ktoré si vyberiete, ktoré chcete. Tamagotchi je vreckový digitálny pet vytvorený v Japonsku.

Krát hral:

Táto hra sa hrá 31651 krát on-line. Poradie 590 z najlepšie hry.

Hodnotenie

Radi by sme vedieť, čo hráči myslieť na každú hru. Táto hra má hodnotenie iných hráčov 6.

Hodnotiť túto hra

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Hodnotenie na základe 1550 názory užívateľov

Zahrajte
Odohrané 31651 krát
Tamagotchi Vytvoril Počítač

Tamagotchi, domáce zvieratá, Japonsko,

Čo je to hra o? Toto je zdarma hra s názvom Tamagotchi Vytvoril Počítač pre prehliadače bez nutnosti sťahovať alebo inštalovať čokoľvek, je to úplne spoľahlivé. Na týchto webových stránkach budete môcť hrať zdarma tento Rôzne flash hra s názvom Tamagotchi Vytvoril Počítač. A pamätajte si toto je zadarmo nazýva hra Tamagotchi Vytvoril Počítač , a to sa týka Rôzne. Naša nová hra Tamagotchi Vytvoril Počítač je jedna z najlepších hier Rôzne nájdete a môžete zdieľať so svojimi priateľmi a kontakty na sociálnych sieťach. Toto je online hra a videohra s názvom Tamagotchi Vytvoril Počítač, že vás pozývame hrať, užívať si a dozvedieť sa o ňom, ako aj zdieľanie v komentároch a so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Tamagotchi Vytvoril Počítač
SPÄŤ

Rôzne najhranejšie hry

riešení alebo žiadne riešenie Hrať ►

Riešení alebo žiadne riešenie

9
9 z 10 - 30064 hlasov
Odohrané
265871
krát

Populárnej show "riešení alebo žiadne riešenie", je teraz k dispozícii pre vás! Ukázať všetkým, že sa vám budú ďalšie millionare! Návod: Po nástupe vášho prípadu, vyberte šesť zvyšných 25 prípadov odhaliť, jeden po druhom. Dostanete "telefonát" od The Banker, ktorý ponúka kúpu na súťažiaci prípad pre určitú sumu, na základe peňažných súm, ešte stále v hre.

Ovocie sloty Hrať ►

Ovocie sloty

5
5 z 10 - 21558 hlasov
Odohrané
142446
krát

Ovocie sloty je zábavný a návykový ovocia zábavnom slot stroj hru so 3 módy hry. Herné módy zahŕňajú Čas Trial režimu, kedy musíte vyhrať toľko peňazí, ako si môžete za 60 sekúnd od 3 kredity. 3 otáča režim, keď budete mať iba 3 otáča vyhrať toľko peňazí, koľko môže a Freeplay režim, keď môžete hrať tak dlho, ako by ste od 3 kredity.

Otázky a odpovede Hrať ►

Otázky a odpovede

5
5 z 10 - 31890 hlasov
Odohrané
128044
krát

V tejto hre, bude človek vás 5 jednoduchých otázok a vaše odpovede musia byť správne, pretože ak sa vám to nepodarí na jednu otázku, ste ignorant. Ak chcete odpovedať, musíte kliknúť myšou na odpoveď si myslíte, že správne. Ten človek vám povie, keď hovoríte, správnu odpoveď po 5 sekundách.